Terroryzował rodziców. Nie wytrzymali i wezwali policję

Groził rodzicom śmiercią i znęcał się nad nimi. Ci wreszcie nie wytrzymali i poprosili o pomoc policję. 16-letni oprawca spędzi młodość w ośrodku wychowawczym.

Policja Ruda Śląska

To trwało od miesięcy. 16-latek z Rudy Śląskiej nie dogadywał się z rodzicami. Do tego stopnia, że znęcał się psychicznie i groził im śmiercią. Ojciec i matka poczuli się zagrożeni i wreszcie powiadomili policję.

- Młody rudzianin kierował groźby pozbawienia życia i zdrowia wobec swoich rodziców. Groźby były na tyle intensywne, że wzbudziły w terroryzowanych rodzicielach obawy, iż rzeczywiście może dojść do tragedii. Ojciec i matka o pomoc poprosili policjantów, którzy zatrzymali niesfornego młodzieńca i umieścili go w policyjnej izbie dziecka - mówi asp. szt. Arkadiusz Ciozak z rudzkiej komendy policji.

Zgłoszenie przyszło w weekend. Policjanci przeanalizowali sprawę, przesłuchali domowników, zebrali dowody i młody człowiek już w poniedziałek trafił przed oblicze sądu rodzinnego. Ten wydał decyzję - ośrodek wychowawczy. Strach pomyśleć, co zrobi rodzicom po "resocjalizacji"...

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Rower 1

Ponad 40 wykroczeń, 35 mandatów. "Bezpieczny cyklista"?

Alter2

Mają złodziei, którzy okradli browar Alternatywa w Goduli

Grafiti3

Graffiti na szkole muzycznej. "Artysta" zatrzymany

Złodzieje ukradli w Aldi alkohol za 770 złotych

Szybki zarobek, szybka wpadka

Oszust telefon2

Oszuści "bankowi" w natarciu. Do was też dzwonili?

Katal

Dwóch złodziei katalizatorów wpadło w Bielszowicach

Motocyklista

Wypadek na Wirku - będą korki!