Kolejny kierowca złapany na 1 Maja w Rudzie Śląskiej. Jechał 111 na godzinę w mieście
Dziś znów rudzka policja poinformowała o zatrzymaniu na 1 Maja w Rudzie Śląskiej kierowcy, który ponaddwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość. 38-latek stracił prawo jazdy.