Wyścigowcy na 1 Maja w Rudzie Śląskiej. Posypały się punkty i wysokie mandaty
W miniony czwartek na ulicy 1 Maja w Rudzie Śląskiej drogówka prowadziła pomiar prędkości. Dla dwóch kierowców ograniczenie do 50 na godzinę było zbyt restrykcyjne. W "nagrodę" dostali worek punktów i poważne uszczuplenie portfeli.