Świetne miejsca dla wielbicieli kolei. Nie tylko młodych. Sprawdź

Kolejkowo Gliwice

Zabawa elektryczną kolejką sprawia waszym dzieciom ogromną frajdę? Taki widok cieszy każdego rodzica, bo sami pamiętacie czasy H0, Piko i TT. Może podczas tegorocznych wakacji zorganizujecie im niespodziankę i pokażcie im miejsca dla młodych wielbicieli kolei? W województwie śląskim takich atrakcji nie brakuje. Poznajcie je.

Za koleją przepadają chyba wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli. Nie chodzi już o samą zabawę, ale podróżowanie. Wiele lat temu pociąg, zaraz obok autobusów był jednym środkiem lokomocji, który mógł zabrać nas na długo wyczekiwane wczasy. Pewnie dobrze pamiętacie przedziały wypełnione po brzegi. Mało tego, zdarzało się, że miejsc siedzących zwyczajnie brakowało i musieliście rozsiąść się wygodnie na podłodze.

Ci bardziej pomysłowi, decydowali się na komfortową podróż kuszetkami. Kto z nich korzystał, wie jaka jest to niesamowita przygoda, zwłaszcza dla dzieci i wielbicieli kolei. Dziś podróżowanie wygląda zupełnie inaczej.

Jeżeli wasze dzieci interesują się koleją i chętnie się nią bawią, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać je w miejsca, które polubi każdy entuzjasta kolei. Z pewnością dla was to również będzie frajda, ponieważ przywołacie wspomnienia z dzieciństwa. Czy jesteście gotowi, aby je poznać?

Miejsca dla młodych wielbicieli kolei w województwie śląskim

Każdy miłośnik kolei z pewnością powinien odwiedzić województwo śląskie, zwłaszcza te atrakcje, które zostały stworzone dla miłośników kolei, zarówno tych dużych jak i małych. Naszym zdaniem nie można przejść obok tych atrakcji obojętnie. Zapraszamy do naszej galerii zdjęciowej.

Kolejkowo Gliwice

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Kolejkowo, Gliwice

Rodzinne atrakcje czynne w święta Bożego Narodzenia. Sprawdź

Bielsko

Promocyjne LATO 2021 w Śląskim. Spędź wakacje na Śląsku!

Nereusz

Wycieczki, muzyka i zabawy - czyli jak spędzić czas w Rudzie

Plac zabaw4

Kolejne inwestycje z Budżetu Obywatelskiego gotowe

Akukuotwarcie7

Śpiewy, tańce i zabawa. Akuku w Wirku ruszyło z przytupem!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Lightning 768801 1920

IMGW ostrzega, nadchodzi zmiana pogody