Świadkowie potrącenia poszukiwani. Chodzi o sprawę z początku grudnia...

Policja prosi o pomoc świadków potrącenia pieszej na skrzyżowaniu ulic Brzozowej i Oświęcimskiej w Kochłowicach. Do zdarzenia doszło... 7 grudnia minionego roku.

Jacek Skorek
Policja szuka świadków potrącenia w Kochłowicach

Tamtego dnia, około godziny 6.20, na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu Brzozowej i Oświęcimskiej, w przechodzącą przez jezdnię w kierunku kochłowickiego rynku - uderzył - jak wynika z relacji poszkodowanej - czerwony samochód. Kobieta upadła na jezdnię. Wstać pomógł jej wtedy młody mężczyzna, który mógł być świadkiem zdarzenia.

Dlaczego dopiero teraz policja szuka świadków?

Kierująca samochodem, około 50-letnia kobieta, zatrzymała się i chciała pomóc poszkodowanej. Ta jednak uznała, że nic się nie stało i nie czuje żadnych dolegliwości.

- Kierująca czerwonym samochodem podwiozła kobietę na Tunkla, w okolice kościoła. Jednak po powrocie do domu potrącona zaczęła odczuwać ból w prawej nodze i udała się do szpitala - mówi asp. szt. Arkadiusz Ciozak z KMP w Rudzie Śląskiej.

W szoku po potrąceniu - nie zapisała sobie danych kontaktowych ani numeru rejestracyjnego pojazdu. W szpitalu okazało się, że miała pękniętą kostkę. Sprawę policji zgłosiła dopiero teraz, po zakończeniu leczenia, gdyż chcąc uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela spotkała się z pytaniem - czy sprawa została zgłoszona policji...

Policja prosi o zgłoszenie się świadka bądź świadków tego zdarzenia, a także kierującą, która była sprawcą potrącenia. Kontakt telefoniczny do prowadzącej sprawę 47 854 1331, bądź e-mail: joanna.malon@ruda.ka.policja.gov.pl

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Młodemu kierowcy zamiast mandatu - grozi więzienie

Pościg w Halembie. 22-latek chciał uniknąć mandatu...

Metoda na kontrolę wody jest często wykorzystywana przez oszustów

Znów oszukali rudziankę na pracownika administracji!

Po służbie też łapią złoczyńców

Ujął poszukiwanego. Pomógł mieszkaniec Rudy Śląskiej!

Rekordzista wydmuchał 3,44 promila!

9 zatrzymanych pijanych. Rekordzista miał 3,44 promila!

Nowy rekord pomiaru na 1-go Maja - 128 km/h

Nowy rekordzista na 1 Maja. Jechał 128 na godzinę

Dziś w całym mieście pomiary prędkości

Uwaga - dziś akcja "Prędkość"

Kolejni rudzianie oszukani w internecie

Kolejna fala oszustw. Rudzianie dają się nabierać