Specjalna oferta Kolei Śląskich na długie weekendy

Koleje Śląskie przygotowały dla wszystkich pasażerów specjalną ofertę na zbliżającą się majówkę. Naturalnie nasuwa się pytanie, na czym dokładnie polega? Cóż, za 100 zł pasażerowie będą mogli podróżować pociągami regionalnego przewoźnika bez ograniczeń i to przez 8 dni – od niedzieli do niedzieli. Oczywiście regionalny przewoźnik nie zapomina również o pasażerach, którzy planują wypoczynek w wydłużony weekend święta Bożego Ciała. Czeka na nich dobowy bilet sieciowy dla czterech osób podróżujących wspólnie - również w cenie 100 zł.

Specjalna oferta kolei slaskich na dlugie weekendy

Od niedzieli do niedzieli

„Od niedzieli do niedzieli” to nazwa oferty specjalnej, która będzie obowiązywała

w Kolejach Śląskich podczas tegorocznego długiego weekendu majowego, czyli od 28 kwietnia do 5 maja. Najprościej rzecz ujmując, oferta specjalna „od niedzieli do niedzieli” to sieciowy bilet imienny uprawniający do podróżowania wszystkimi pociągami Kolei Śląskich i to na wszystkich liniach, z wyłączeniem odcinka Chałupki - Bohumin. Ile kosztuje bilet? Tylko 100 zł, a jego przedsprzedaż rozpocznie się już 23 kwietnia br.

W grupie raźniej

Oczywiście regionalny przewoźnik nie zapomina również o pasażerach, którzy planują dłuższy wypoczynek w weekend święta Bożego Ciała, czyli od 29 maja do 2 czerwca br. Właśnie na tą okazję Koleje Śląskie przygotowały ofertę „w grupie raźniej”. Jakie daje możliwości? Na to pytanie odpowiada rzecznik prasowy Kolei Śląskich – Bartłomiej Wnuk:

Tu także jedynym wyjątkiem jest odcinek Chałupki-Bohumin. Do dyspozycji pasażerów są wszystkie pozostałe połączenia, a zasada jest prosta jedna osoba kupuje bilet i zabiera ze sobą trzy dodatkowe osoby we wspólną podróż Kolejami Śląskimi. Cena biletu jest taka sama jak w ofercie majowej i wynosi 100 złotych. Start przedsprzedaży to 23 maja br. mówi Bartłomiej Wnuk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Koleje Śląskie – by podróżowało się lepiej
Koleje Śląskie zapraszają!
WWW | FACEBOOK | X

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon