Śląska Szkoła Samoobrony organizuje zajęcia, z których dochód zostanie przeznaczony na wyżywienie Ukraińców

Śląska Szkoła Samoobrony wpadła na pomysł, jak w miarę swoich możliwości pomóc trzem ukraińskim rodzinom. Wobec czego zorganizowała zajęcia samoobrony, z których dochód przeznaczony zostanie na zakup żywności.

fot. Śląska Szkoła Samoobrony
Slaska szkola samoobrony

Organizatorzy zbiórki porównują samoobronę ze sztuką adaptacji. Jak mówią obecna sytuacja nakłania ich do przystosowania się do nowych realiów.

- Dla osób, które czują frustrację, złość w związku z trwającą wojną i nie tylko, ogłaszamy kolejny nabór do grupy INTRO - ogłaszają organizatorzy.

Jak będą wyglądać zajęcia?

Pierwszy kurs rozpocznie się w sobotę, 19 marca o godzinie 10. Szkoła ma swoją siedzibę przy ul. Piłsudskiego 40. Zainteresowani będą mogli nie tylko nauczyć się technik samoobrony, ale także wylać narastającą w nich frustrację w związku z obecną sytuacją w Ukrainie.

Dla osób, które wolą spokojniejszy tryb zajęć przeznaczony został kurs relaksacyjny, który odbędzie się w środę, 23 marca o godzinie 19:15. Uczestnicy przy kojącej muzyce poznają i poćwiczą podstawy technik TAICHI CHUAN i CHI KUNG.

- Zapewniamy poprawę poczucia komfortu, wewnętrznego spokoju i wzmocnienie pewności siebie - dodają organizatorzy.

Dla obywateli Ukrainy pierwszy miesiąc zajęć jest bezpłatny, natomiast dla pozostałych koszt jednorazowego wejścia wynosi 25 zł. Dochód pozyskany z opłat za zajęcia zostanie przeznaczony na wyżywienie trzech rodzin z Ukrainy.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu - 888 067 515.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon