Sanah już wkrótce zagra w Rudzie Śląskiej!

Sanah to wschodząca gwiazda muzyki pop, która w przeciągu dwóch lat zrobiła zawrotną karierę na polskiej scenie muzycznej. Jej hity jak na przykład „Ale jazz”” czy „Szampan” słyszał chyba każdy Ślązak. Skoro o Śląsku mowa, to polska artystka już 27 sierpnia 2022 roku zawita do Rudy Śląskiej, aby zagrać koncert na Terenach Targowych. Szczegóły poniżej.

1920 x 1280 px1

Sanah pojawi się w Rudzie Śląskiej

Tak, to prawda! „Sanah – live in Silesia” to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które rozegra się już 27 sierpnia 2022 roku o godzinie 20.00 na Terenach Targowych (ul. Kupiecka 2a) w Rudzie Śląskiej. Miłośnicy królowej muzyki pop z pewnością będą mieli doskonałą okazję, aby zobaczyć artystkę na żywo, a przede wszystkim posłuchać jej wyjątkowych piosenek, o których mówi cała Polska. Naturalnie nasuwa się pytanie, jaka jest cena biletów i gdzie można je nabyć?

O biletach słów kilka…

Ślązacy, którzy pragną wziąć udział w koncercie sanah w Rudzie Śląskiej mogą nabyć bilety poprzez portal kulturairozrywka.pl w tym MIEJSCU https://kulturairozrywka.pl/ruda-slaska-sanah-live-in-silesia/wydarzenie/39902.

Bilety w strefie Golden Circle to koszt 199 zł, a na płycie 119 zł. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00, a otwarcie bram nastąpi o godzinie 19.00. Należy mieć na uwadze, że liczba biletów jest ograniczona. Zatem jeżeli ktoś nie ma planów na sobotni wieczór i pragnie posłuchać hitów sanah na żywo to nie powinien zwlekać z decyzją zbyt długo.

sanah koncert

27 sierpnia 2022 roku – „Sanah – live in Silesia”. Muzyczne wydarzenie, którego nie można przegapić!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon