Samoobrona dla pań pod okiem naszych mistrzów!

Wkrótce ruszy kolejna edycja kursu samoobrony dla kobiet. Pod okiem naszych mistrzów panie nauczą się podstawowych technik radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia, poznają sposoby zachowania i przede wszystkim - podniosą swoją pewność siebie w krytycznych chwilach.

Rudzki Klub Kyokushin Karate
Dwa lata temu - zadowolone uczestniczki kursu. Mogły kopać i bić panów do woli

Zapisy na kurs ruszyły dziś. Kto chętny - niech się pospieszy, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

- Mogę śmiało powiedzieć, że już od pierwszej edycji nasze szkolenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dlatego zachęcam do zapisów – mówi Roman Dymek, jeden z instruktorów. - Początkowo zajęcia z samoobrony były prezentem dla rudzianek z okazji Dnia Kobiet. Okazało się jednak, że uczestniczki są chętne do nauki i bardzo chciały, żeby takich spotkań było więcej. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować kursy, składające się z kilku intensywnych treningów. Zależy nam, żeby panie nauczyły się konkretnych technik samoobrony, wzmocniły pewność siebie i potrafiły skutecznie obronić przed atakiem napastnika.

Pierwsze zajęcia, 6 marca, to podstawy - jak przyjąć bezpieczną pozycję walki oraz co zrobić, aby zmniejszyć skutki ewentualnego ataku, a także jak bezpiecznie upadać.

Zajęcia będą odbywały się w sali treningowej Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate przy ul. Ratowników 2 w Nowym Bytomiu, a poprowadzą je rudzcy mistrzowie karate - Marek Partuś, Roman Dymek i Piotr Muc.

Zapisywać się można drogą elektroniczną - wysyłając maila na adres media@ruda-sl.pl oraz dzwoniąc pod numer telefonu 32 342 36 06. Można też zgłosić się osobiście do Wydziału Kultury, Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta (pokój 325).

Liczy się kolejność zapisów. Limit to 35 uczestniczek.

Na pierwsze zajęcia instruktorzy zapraszają w najbliższy poniedziałek, 6 marca, od 16.30 do 18.00. Kolejne odbędą się 8, 10, 13, 15 i 17 marca.

Kurs jest bezpłatny.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon