Rudzka policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok kobiety

Policja w Rudzie Śląskiej zdecydowała się na opublikowanie zdjęć zwłok kobiety, które znaleziono przy torach kolejowych w rejonie rampy w Bielszowicach.

ARC
Policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy prowadzą czynności identyfikacyjne dotyczące ustalenia tożsamości kobiety o nieustalonej jak dotąd tożsamości, której zwłoki ujawniono w dniu 26 listopada 2022 roku przy torach kolejowych w rejonie rampy w Bielszowicach.

Rysopis:
kobieta w wieku od 45 do 60 lat, wzrost około 157 cm, normalnej budowy ciała, uszy średnie, nos średni, oczy prawdopodobnie szare, włosy długości około 20 cm, siwiejące, lekko falowane, w uzębieniu liczne braki.

Znaki szczególne: na lewym ramieniu blizna typowa jak po zabiegu chirurgicznym długości 12 cm.

Opis ubioru: Ubiór ogólnie niedbały. Kurtka czarna zimowa z kapturem, zapinana na zamek rozmiar L / sweter wciągany przez głowę z przędzy oliwkowej i czarnej z czarnymi wzorami z przodu / bluzka(koszulka) z krótkim rękawem, szara z rysunkami kotka z kreskówek rozmiar 40-42, M / rajtuzy-getry czarne grubo tkane / buty czarne zimowe do kostek zapinane na rzep, długość podeszwy 25 cm.

Zwłoki kobiety zostały ujawnione w dniu nocy 26.11.2022 roku przy szlaku kolejowym w Rudzie Śląskiej Bielszowicach. Zgon kobiety nastąpił najprawdopodobniej w wyniku doznanych obrażeń głowy, powstałych na skutek zdarzenia komunikacyjnego (potrącenie przez lokomotywę). Do chwili obecnej nie zdołano zidentyfikować zwłok.

AKTUALIZACJA:

Po publikacjach w mediach policja otrzymała wiele telefonów od osób, które rozpoznały kobietę. Wczoraj jej córka dokonała ostatecznej identyfikacji zwłok...

Rowerzysta wydmuchał ponad promil

Może Cię zainteresować:

Rowerem z promilami

Autor: Jacek Skorek

28/11/2022

Chory chłopiec (zdjęcie ilustracyjne)

Może Cię zainteresować:

Chorujemy na potęgę! 10642 wizyt lekarskich w tym tygodniu w przychodniach Szpakmed w Rudzie Śląskiej

Autor: Katarzyna Pachelska

02/12/2022

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon