Rudzianka walczy o tytuł Miss Małopolski!

Mira Gruszczyk walczy o koronę i miano najpiękniejszej mieszkanki Małopolski! 24-latka znalazła się w gronie trzydziestu pretendentek do tytułu miss. Czy zwycięży? Tego dowiemy się w połowie października.

Queen 2941437 1280


Rudzianka uwielbia muzykę i śpiew. Marzy o pracy w fotomodelingu. Na swoim koncie ma już występ w konkursie Miss Rudy Śląskiej 2018 i tytuł wicemiss, a teraz postanowiła spróbować swoich sił na poziomie wojewódzkim.

Jak zdradziła w wywiadzie przeprowadzonym przez redakcję portalu rudaslaska.com.pl, udział w konkursie Miss Małopolski to efekt pomyłki, ponieważ Mira Gruszczyk planowała startować w konkursie o tytuł Miss Śląska. Podczas rejestracji coś poszło nie tak i tym sposobem rudzianka za kilkanaście dni powalczy o małopolską koronę. Udało jej się już pokonać kilkadziesiąt kandydatek, ale przed nią najważniejsze starcie, czyli wielki finał konkursu piękności.

Gala finałowa konkursu Miss Małopolski 2020 odbędzie się 18 października w hotelu Swing w Krakowie. Wtedy też poznamy nazwisko najpiękniejszej Małopolanki.

fot. pixabay.com

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon