Rudzianin walczy o wydanie płyty przez Polskie Radio!

Rudzianin Marek Bureć, wokalista i kompozytor, został zakwalifikowany do ścisłego finały audycji „Będzie Głośno!”, dzięki czemu ma szanse na wydanie debiutanckiej płyty przez Polskie Radio.

Piosenka


Program Czwarty Polskiego Radia tworząc audycję „Będzie Głośno!”, promuje młodych, zdolnych, polskich muzyków niemających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią. Przedsięwzięcie to pozwala nieznanym muzykom na zaistnienie w świecie muzyki i bezpośredni kontakt z radiem. Aby znaleźć się w gronie uczestników należało wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie radiowej Czwórki.

Zespoły, które zgłaszają się do programu, zapraszane są do audycji na żywo, mają okazję zaprezentować się słuchaczom zarówno w rozmowie, jak i mini koncercie akustycznym. Cala lista przebojów Będzie Głośno! zamieszczona jest na stronie internetowej Czwórki. Słuchacze mogą oddawać głosy na zespół, który przypadnie im do gustu, a przede wszystkim codziennie mają dostęp do playlisty z młodymi artystami. Utwory te są emitowane podczas audycji, a to niewątpliwie pozwala młodym muzykom przebić się w rozgłośniach radiowych ze swoją twórczością.

Jednym ze śmiałków, którzy postanowili spróbować szczęścia jest rudzianin Marek Bureć, który zakwalifikował się do 25-tki wybranych artystów! Jak sam przyznaje:

Troszkę późno się o tym dowiedziałem i też nie było to wszystko moim celem. Jak mnie informują, na ponad 1300 przesłanych projektów, mój został wybrany do finałowej 25-ki.

Utworem, który reklamuje całą płytę jest piosenka „Do not lose hope”. Na utwór można nadal głosować TU!

Zobaczcie klip!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

"Tonia" w reżyserii Marcina Bortkiewicza dziś w nowobytomskiej "Patrii"

Brak planów na wieczór? Może do "Patrii"?

Zawody biegowe ruda

Pierwszy "Bieg Wiewiórki" za nami

10

Filmowa Encyklopedia Powstań Śląskich z okazji 100. rocznicy

Polska Eire plakat

Kaj Ślōnsk trefio sie z Irlandjōm

Polska Éire Festival w Rudzie Śląskiej

Polska Éire Festival w Rudzie Śląskiej

Library 488690 1280 2

Miejska Biblioteka Publiczna w Rudzie Śląskiej...

Cinema 4609877 1280 1

Kulturalny październik, czyli co jest grane w...