Ruda Śląska. Wszedł do drogerii i ukradł elektryczne szczoteczki do zębów. Poznajesz go?

Jego stara szczoteczka chyba już nie dawała rady, więc "sprytny" mężczyzna postanowił przywłaszczyć sobie bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. Ukradł elektryczne szczoteczki do zębów w jednym ze sklepów w Rudzie Śląskiej. Policja opublikowała jego wizerunek, prosząc o kontakt każdego, kto poznaje "czyścioszka" z Rudy.

Policjanci z Komisariatu I w Rudzie Śląskiej prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży elektrycznych szczoteczek do zębów wartości ponad 500 złotych ze sklepu drogeryjnego przy ulicy 1 Maja.

Wizerunek sprawcy i moment kradzieży został nagrany przez kamery monitoringu. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciach mężczyzny.

Kamera monitoringu zarejestrowała sprawcę kradzieży. Być może ktoś rozpozna mężczyznę ze zdjęć. Osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu jego danych prosimy o kontakt z Komisariatem I w Rudzie, tel.: 47 854 1510 , mail: kp1@ruda.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas, dopisując „kradzież drogeria KP1”.

Wcześniej pisaliśmy o tych złodziejach z Rudy Śląskiej:

112 Trochę się bał, ale kradł dalej. Odpowie za 19 kradzieży z włamaniem

Złapali złodzieja biżuterii z Rudy Śląskiej

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon