Ruda Śląska: Wandal chciał zniszczyć fragment ogrodzenia i szlaban parkingowy [ZDJĘCIA]

Do niecodziennej sytuacji doszło na jednym z osiedli w Rudzie Śląskiej Goduli. Pewien lekkomyślny wandal postanowił zniszczyć... szlaban parkingowy oraz ogrodzenie. Całe zajście nagrała kamera monitoringu. Teraz wandala szuka policja.

Policjanci z Rudy Śląskiej opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których został zarejestrowany wizerunek sprawcy zniszczenia szlabanu parkingowego i fragmentu ogrodzenia przy ulicy Goduli w Rudzie Śląskiej. Zdjęcia są dość dobrej jakości i funkcjonariusze mają nadzieję, że internauci będą w stanie rozpoznać wandala.

Policjanci z Komisariatu I prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia metalowej bramki, fragmentu ogrodzenia oraz szlabanu przy ulicy Karola Goduli 34. Wizerunek sprawcy został nagrany przez kamery monitoringu. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciu mężczyzny. Kamera monitoringu zarejestrowała sprawcę przestępstwa. Być może ktoś rozpozna mężczyznę ze zdjęcia. Osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu jego danych prosimy o kontakt z Komisariatem I w Rudzie, tel.: 47 854 1510 , mail: kp1@ruda.ka.policja.gov.pl - czytamy w policyjnym komunikacie.

Zdjęcia z monitoringu zobaczycie poniżej:

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon