Przeszkadzały im ławka i tablica w Dolinie Kochłówki

Nie brakuje wandali, którym przeszkadza wszystko. W Dolinie Kochłówki najpierw, pod koniec października, wyrwali tablicę informacyjną, teraz wrzucili do wody ławkę...

Smutne i oburzające. Stworzone wysiłkiem wielu mieszkańców miejsce do relaksu i odpoczynku nad Doliną Kochłówki - najwyraźniej nie wszystkim się podoba. Przedwczoraj w nocy jedna z ławek wylądowała w rozlewisku.

- Nawet nie wiem, co napisać, jest to dla mnie tak oburzające, że brak słów. Ale też niezrozumiałe. Bo po co tak robić? - informuje radna Ewa Chmielewska, która promuje przywrócenie życia do Doliny Kochłówki. - Kto to mógł zrobić? Czy ktoś z Was, szczególnie mieszkańców Niebieskich Dachów coś może widział? Proszę, reagujmy na taki wandalizm.

Dzięki interwencji i szybkiej reakcji MPGM ławka i tablica wróciły już na swoje miejsca, a Straż Miejska obiecała częstsze wizyty w tej okolicy.

- Kochani, jeśli widzicie takie akty wandalizmu to od razu zgłaszajcie to do Straży Miejskiej, nr 986. Możecie też zapisać osobę, która przyjęła zgłoszenie, wtedy łatwiej sprawdzić co i czy zostało w tej sprawie zrobione - dodaje Ewa Chmielewska.

Radna ma nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zapanować nad niszczeniem tej okolicy. Czy u was też dochodzi do aktów wandalizmu?

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon