Przenoszą fabryki z Niemiec do Rudy Śląskiej - będą nowe miejsca pracy

Od roku są już w naszym mieście. Produkują cięgna wykorzystywane do budowy mostów czy wież wiatrowych. Polski zakład DYWIDAG w Rudzie Śląskiej, to najnowocześniejsze centrum produkcyjne tej firmy na świecie. A w związku z planowanym rozwojem - zarząd spółki mówi o zwiększeniu zatrudnienia.

DYWDAG UROCZYSTOŚĆ 10

Na 22 tysiącach metrów kwadratowych, przy ulicy Hallera w Nowym Bytomiu, na terenie Panattoni Park Ruda Śląska II, już od roku działa nowoczesna hala produkcyjna i biura firmy. A w związku z przenoszeniem kolejnej fabryki z Niemiec - w Rudzie Śląskiej powstanie najnowocześniejsze centrum produkcyjne tej spółki na świecie.

- Miniony rok był czasem ciągłego wzrostu i zmiany, zarówno dla pracowników jak i całej organizacji. Zrealizowaliśmy bardzo ambitny projekt relokacji produkcji z Niemiec do Polski i uruchomienia od podstaw nowoczesnej hali produkcyjnej. To sukces całego naszego zespołu, wytężonej pracy i determinacji wszystkich pracowników. Obecnie jesteśmy na etapie stabilizacji i standaryzacji procesów oraz w trakcie kolejnego, równie ambitnego projektu, który planujemy zakończyć w marcu 2022 r. – mówi Jacek Dolibóg, dyrektor operacyjny w DYWIDAG.

W trakcie jest relokacja zakładu z Koenigsbrunn w Bawarii, specjalizującego się w budownictwie geotechnicznym. W Rudzie Śląskiej mieszczą się także działy HR, sprzedaży i ofertowania, inżynieryjne oraz związane z obsługą finansową całej Grupy.

- To bardzo ciekawy moment dla wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Nieustannie rozwijamy procesy w oparciu o wieloletnie doświadczenia firmy, dlatego jesteśmy otwarci na inicjatywę pracowników. Strukturę organizacyjną w zakładzie w Rudzie Śląskiej budujemy praktycznie od podstaw. Nasza załoga ma realny wpływ na to, jak będzie wyglądać ich miejsce pracy. Każdemu dajemy szansę zawodowego rozwoju i awansu – zachęca Dolibóg.

Firma prowadzi obecnie nabór pracowników na różne stanowiska, począwszy od produkcyjnych, inżynieryjnych po administracyjne i biurowe.

Aplikować w sprawie pracy można wysyłając CV i podanie na adres rekrutacja.pl@dywidag-systems.com
lub zgłosić się pod numer: tel./sms: +48 662 864 313.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon