Poznajecie złodzieja? Kradł w Rossmanie w Goduli

Widoczny na zdjęciach monitoringu mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Podejrzewa się go o kradzież perfum z Rossmana w Goduli. Kto rozpoznaje złodzieja - proszony jest o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Policjanci z "jedynki" prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum łącznej wartości prawie 1000 złotych ze sklepu Rossman przy ulicy Karola Goduli 13. Wizerunek sprawcy został nagrany przez kamery monitoringu.

- Kamera monitoringu zarejestrowała sprawcę kradzieży, być może ktoś rozpozna mężczyznę ze zdjęć. Osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu jego danych prosimy o kontakt z Komisariatem I w Rudzie - mówi asp. szt. Arkadiusz Ciozak z KMP w Rudzie Śląskiej.

Jeśli ktos rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć - proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 854 1610 lub pocztą elektroniczną - mail: kp1@ruda.ka.policja.gov.pl. Można też skorzystać z anonimowej skrzynki mailowej, która znajduje się na stronie internetowej rudzkiej policji pod tym adresem – Powiadom nas, dopisując „kradzież KP1 – RSD687/23".

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon