Poszukiwany Jacek Jaworek. Jest podejrzany o potrójne zabójstwo

44-letni mężczyzna, jego 44-letnia żona i ich 17-letni syn nie żyją. Do tragedii doszło we wsi Borowce pod Częstochową. Policja poszukuje podejrzanego o potrójne zabójstwo Jacka Jaworka.

Poszukiwany Jacek Jaworek
Poszukiwany jaworek

Dziś o 1. w nocy policja dostała wezwanie do awantury domowej w spokojnej wsi Borowce, w gminie Dąbrowa Zielona pod Częstochową. Kiedy policjanci przybyli pod wskazany adres - znaleźli ciała trzech osób. Mężczyzny, jego żony i ich syna. Podejrzanym o to potrójne zabójstwo jest 52-letni Jacek Jaworek. Poszukuje go policja. Ze względu na dobro śledztwa - nie podaje więcej informacji. Wiadomo, że rodzina zginęła od ran postrzałowych. Broni nie znaleziono. Mężczyzna może być uzbrojony i niebezpieczny.

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Myszkowie. Za zgodą prokuratury publikujemy jego wizerunek.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Potracenie

Złapali sprawcę śmiertelnego potrącenia rudzianki

Agresor odpowie przed sądem

Znęcał się nad swoją matką. Teraz musi opuścić mieszkanie

Patrol chechlo

4-latek mógł się utopić. Tatuś miał 2 promile

Dmuchanie 2

Coraz więcej pijanych kierowców

skradziony sprzęt fotograficzny

33-letni włamywacz zatrzymany

Podrobki

Podróbki na targu.

Lis

Psi nos uratował... lisa.