Poszukiwani właściciele odnalezionych przedmiotów

Policjanci z Komisariatu II szukają właścicieli przedmiotów, które zostały odzyskane po zatrzymaniu złodzieja. Chodzi m.in. o: elektronarzędzia, torby turystyczne i wędki.

56 640500


Co zrobić, aby odzyskać skradzione przedmioty? Wystarczy pokazać policjantom rachunek, opakowanie lub inny dokument potwierdzający własność.

Mundurowym udało się zatrzymać złodzieja, który od czerwca do listopada tego roku dopuścił się wielu włamań i kradzieży. Wiele ze skradzionych przedmiotów odzyskano. Teraz śledczy z Komisariatu Policji II w Rudzie Śląskiej prowadzą postępowanie w tej sprawie. Poszukują właścicieli odnalezionych narzędzi.

Osoby, które w okresie od czerwca do listopada 2020 roku utraciły przedmioty w postaci elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, akcesoriów ogrodniczych i turystycznych, a jednocześnie rozpoznają na zdjęciach przedmioty podobne do utraconych, prosimy o kontakt do dnia 7.01.2021 roku z Komisariatem Policji II w Rudzie Śląskiej. Kontakt telefoniczny: 47 854 1618, 662 070 315, bądź za pomocą poczty elektronicznej: kp2@ruda.ka.policja.gov.pl – czytamy w policyjnym komunikacie

fot. KMP w Rudzie Śląskiej

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Policja Ruda Śląska

Rudzka drogówka zatrzymała do kontroli 82 kierowców

Hacker gc4a47d5eb 1920

Oszuści wyłudzili od mieszkańców Rudy Śląskiej 6 tys. zł

Kolizja 1maja

Ślepy czy co? Ciekawa kolizja na 1 Maja w Wirku

Karty

Płacił kradzioną kartą za wódkę. Policjanci nie odpuścili

Zakret

Nie trzeba było długo czekać - "zakręt mistrzów" rządzi

Pobicie sprawcy

Sprawa ze stycznia. Znacie ich?

oszustwo przez internet

Metoda oszustwa na fałszywy link