Poszukiwani właściciele odnalezionych przedmiotów

Policjanci z Komisariatu II szukają właścicieli przedmiotów, które zostały odzyskane po zatrzymaniu złodzieja. Chodzi m.in. o: elektronarzędzia, torby turystyczne i wędki.

56 640500


Co zrobić, aby odzyskać skradzione przedmioty? Wystarczy pokazać policjantom rachunek, opakowanie lub inny dokument potwierdzający własność.

Mundurowym udało się zatrzymać złodzieja, który od czerwca do listopada tego roku dopuścił się wielu włamań i kradzieży. Wiele ze skradzionych przedmiotów odzyskano. Teraz śledczy z Komisariatu Policji II w Rudzie Śląskiej prowadzą postępowanie w tej sprawie. Poszukują właścicieli odnalezionych narzędzi.

Osoby, które w okresie od czerwca do listopada 2020 roku utraciły przedmioty w postaci elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, akcesoriów ogrodniczych i turystycznych, a jednocześnie rozpoznają na zdjęciach przedmioty podobne do utraconych, prosimy o kontakt do dnia 7.01.2021 roku z Komisariatem Policji II w Rudzie Śląskiej. Kontakt telefoniczny: 47 854 1618, 662 070 315, bądź za pomocą poczty elektronicznej: kp2@ruda.ka.policja.gov.pl – czytamy w policyjnym komunikacie

fot. KMP w Rudzie Śląskiej

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon