Pili w czworo. Nagle jeden sięgnął po nóż

Policja w Rudzie Śląskiej
Nozownik

Impreza alkoholowa grupy znajomych w Rudzie. Trzech mężczyzn i kobieta. W pewnym momencie jeden z gości, z niewiadomych jeszcze przyczyn, wziął nóż i dźgnął w brzuch 44-latkę. Najprawdopodobniej powodem ataku była zazdrość.

Policję wezwał jeden z uczestników popijawy. Kiedy policjanci z "jedynki" przybyli na miejsce, zastali dwóch mężczyzn "pod znacznym wpływem alkoholu" oraz ranną, jeszcze przytomną kobietę. Sprawca uciekł. Szybko jednak wpadł w ręce stróżów prawa, bo jeden z mężczyzn rozpoznał go w tłumie gapiów przed blokiem, obserwujących przyjazd pogotowia ratunkowego.

Ugodzona nożem kobieta jest w szpitalu w śpiączce. Jej stan określany jest jako cieżki. Nożownik, 36-latek z Rudy Śląskiej został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Na razie grozi mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co kodeks przewiduje nie mniej niż trzy lata więzienia. O ewentualnym rozszerzeniu zarzutów zadecyduje prokurator w oparciu o stan zdrowia kobiety. Jeśli lekarzom nie uda się jej uratować - zazdrosny 36-latek może spędzić w więzieniu resztę życia.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj dyskusję

Rafał Nerwiński

Jeszcze co mało pedofil jebany ! Kiedyś do dziecka się dobierał na karmanskim ! Cwelu zdechniesz , wkoncu Cię skuli i bezkary nie będziesz!
Żeby Cię tak wuruchali tam cwelu , damski bokserze że na dupę nie siedniesz! Tyle razy Ci się upiekło bezkarnie , tym razem nie może! Żebyś zwelu już z kryminału niebwyszedl !!

Nerwa Rafał

Kutas jebany ! Żebyś cweli za to zdechł i z krymianalu nie wyszedł !! A ludzie zrobili z Tobą co trzeba, i tak Cię to nie minie ! Kurwo chorzowska, nie pierwszy Twój raz ! Tfu! Jebać się kurwo !

Nerwa** Nerwiński

Cwel jebany w dodatku chorzowska kurwa !!
Ooo żebyś kurwa zdechła w krymiale !!
Nie przejdzie Ci to cwelu !

Rafał Nierwiński

RAFAŁ NIERWIŃSKI - KIEDYŚ ZŁODZIEJ, BIEDAK, MENEL TERAZ DAMSKI NOŻOWNIK!!! ŻEBYŚ ZDECHŁ, ŻEBY CIE KU RWO RUCHALI W KRYMINALE

Mydełko

Rafał Nierwiński to zrobił! Nie dość że brudas, złodziej, alimenciarz no i cwel 🤣 teraz bedzie w raju 😆 tzn ruchany w dupe za kobietę w kryminale! Chuj ci w dupe cwelu

Ciota

Nerw ty kurwo orzegowska chorzowska szmato bedziesz teraz ruchana latami w kryminale wiem ze to lubisz 🤣🤣🤣 kup se wazeli.e

czytaj więcej: