Pili w czworo. Nagle jeden sięgnął po nóż

Impreza alkoholowa grupy znajomych w Rudzie. Trzech mężczyzn i kobieta. W pewnym momencie jeden z gości, z niewiadomych jeszcze przyczyn, wziął nóż i dźgnął w brzuch 44-latkę. Najprawdopodobniej powodem ataku była zazdrość.

Nozownik

Policję wezwał jeden z uczestników popijawy. Kiedy policjanci z "jedynki" przybyli na miejsce, zastali dwóch mężczyzn "pod znacznym wpływem alkoholu" oraz ranną, jeszcze przytomną kobietę. Sprawca uciekł. Szybko jednak wpadł w ręce stróżów prawa, bo jeden z mężczyzn rozpoznał go w tłumie gapiów przed blokiem, obserwujących przyjazd pogotowia ratunkowego.

Ugodzona nożem kobieta jest w szpitalu w śpiączce. Jej stan określany jest jako cieżki. Nożownik, 36-latek z Rudy Śląskiej został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Na razie grozi mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co kodeks przewiduje nie mniej niż trzy lata więzienia. O ewentualnym rozszerzeniu zarzutów zadecyduje prokurator w oparciu o stan zdrowia kobiety. Jeśli lekarzom nie uda się jej uratować - zazdrosny 36-latek może spędzić w więzieniu resztę życia.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Różnica widoczności pieszego z odblaskami i bez

Odblaski ratują życie - kolejna edycja "Świeć przykładem"

Cwiczenia 7 wpr

Zobacz wideo z ćwiczeń antyterrorystów, wojska i pogotowia

Dmuchanie 2

Coraz więcej pijanych kierowców

Oszust

Kolejny oszukany "na policjanta". Rudzianka straciła 60 tys.

Podrobki kmp

Sprzedawały podróbki znanych marek w...

Falszywy policjant3

Wpadli kolejni oszuści. Okradali seniorów.

Zloto policja

Uczyła angielskiego i kradła. Wpadła przez...