Piękna Wiktoria Salzberg z Rudy Śląskiej kandyduje do tytułu Miss Śląska 2021. Zobacz zdjęcia Wiktorii!

Wyłoniono już finalistki konkursu Miss Śląska 2021. Jedną z nich jest piękna 18-letnia Wiktoria Salzberg z Rudy Śląskiej.

18-letnia Wiktoria Salzberg z Rudy Śląskiej jest jedną z kandydatek do tytułu Miss Śląska 2021. Wyłoniono już finalistki tego konkursu.

Wiktoria Salzberg kocha sztukę i konie

Wiktoria to świeżo upieczona absolwentka szkoły artystycznej, Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach. Sztuka jest jej największą pasją i wiąże swoją przyszłość z projektowaniem graficznym, co doskonale przedstawia jej kreatywny i twórczy styl życia.

Odwieczna miłośniczka jeździectwa, wolne chwilę spędza wśród koni - na ich grzbiecie lub ucząc swojej pasji najmłodszych adeptów. Obecnie Wiktoria skupia uwagę na dalszym rozwoju swoich zainteresowań i próbuje nowych wyzwań.

Miss Śląska to etap regionalny konkursu Miss Polski

Miss Śląska (kobiety od 18. do 27. roku życia) i Miss Śląska Nastolatek (dziewczyny do 18. roku życia) to etap regionalny konkursu Miss Polski. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym. Podczas castingów wyłanianych jest około 30 kandydatek, które walczą o tytuł najpiękniejszej. Połowa dziewczyn startuje do tytułu Miss Śląska Nastolatek, a druga połowa do tytułu Miss Śląska. Następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zapraszane panie biorą udział w ćwierćfinale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej podczas Finałowej Gali, która od wielu lat organizowana jest w telewizji Polsat.

W 2020 r. koronę Miss Śląska zdobyła w wieku 20 lat Natalia Ciekańska z Zabrza, a Miss Śląska Nastolatek została wówczas 18-letnia Laura Walczak.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Stronniczy wybór książek, to ich siła

Kameralna księgarnia w Rudzie Śląskiej - to was zaskoczy!

Wyzwolenia1

W piątek przekazanie placu budowy pod remont Wyzwolenia

Smieci1

Rudzkie lasy zamieniają się w śmietniki

Tekla Juniewicz 2

Najstarsza Polka doczekała się praprawnuczki w urodziny

Porozumienie gwsh

Studia w Rudzie Śląskiej

Ikea torba2

IKEA sprzedaje tęczowe torby

Koncentrator tlenu

Uratowano życie 66-latki z Rudy Śląskiej