"Ooo Ciastko". Ela Hurek i jej niebanalne wypieki wkrótce w TVS.

Artystyczne torty i niebanalne pomysły na wypieki. Rudzianka, Ela Hurek słynie z zamiłowania do zdrowych składników, niemarnowania jedzenia i podkręcania tradycyjnych przepisów na własną modłę. Znana dotąd ze swojego vloga w internecie i lokalnej telewizji TVT, od 3 kwietnia gościć będzie na antenie Telewizji TVS.

Solo albo z pomocnicami. To będzie słodki zestaw "matka z córką". A właściwie z dwiema córkami. Bo w kilku odcinkach Eli będą towarzyszyć Hania i Ola. Wspólnie zaprezentują przepisy na słodkości i wypieki, które każdy będzie mógł odtworzyć w domowej kuchni.

- Czas na szerszy format, w którym pokażę zarówno klasyczne przepisy na wypieki, jak i ich zdrowe, wegańskie czy bezglutenowe wersje. Wszystko oczywiście z moimi wariacjami. Będzie pysznie, bardzo cieszę się z zaproszenia Telewizji TVS - mówi prowadząca, Ela Hurek.

Czas pandemii, zamknięte lokale gastronomiczne i kawiarnie to idealna okazja powrotu do tradycji "domówek". A przecież każdy gospodarz czy gospodyni chce się na taką sytuację pokazać z jak najlepszej strony. Szczególnie kulinarnej.

- Wydłużony do 15 minut format pozwoli nam na pokazanie krok po kroku, w nowoczesny sposób jak szybko przygotować smaczne wypieki i słodkości. Szykujemy kilka niespodzianek, również w realizacji i sposobie pokazywania tego, co Ela przygotuje widzom. Czas na powiew świeżości wśród tego, co możemy upiec w domowym zaciszu, jak to może wyglądać i smakować - mówi Tomasz Dziedzic, twórca i reżyser programu "Ooo Ciastko".

Emisja "Ooo Ciastko" rusza od soboty 3 kwietnia o godzinie 13.05 w TVS. Powtórki w środy o 18.50, piątki o 18.45 i niedziele o 10.35.

Życzymy smacznego oglądania i równie dobrych efektów własnych kulinarnych popisów!

Zdj.: Agnieszka Kolon

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon