Odszedł na wieczną służbę. Policjanci żegnają zmarłego kolegę

W miniony poniedziałek rano, zmarł asp. szt. Andrzej Poniszowski, zasłużony rudzki funkcjonariusz, od 19 lat pracujący w naszej policji.

KMP Ruda Śląska
Asp. szt. Andrzej Poniszowski zmarł nagle w wieku 44 lat...
"Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w poniedziałek rano zmarł nasz Przyjaciel aspirant sztabowy Andrzej Poniszowski. Jego śmierć wstrząsnęła środowiskiem policyjnym. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążonych w smutku bliskich i przyjaciół" - informuje rudzka policja.

Andrzej Poniszowski od początku policyjnej kariery pracował w Rudzie Śląskiej. W mundurze spędził 19 lat.

- Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadającym na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny kompan codziennych zadań. Ostatnie lata swojej służby pełnił jako dyżurny Komisariatu Policji IV w Rudzie Śląskiej - podaję Komenda Miejska policji w Rudzie Śląskiej.

W poniedziałek miał rozpocząć urlop. Jeszcze w niedzielę, w gronie najbliższych i przyjaciół świętował swoje 44 urodziny. Rano już się nie obudził...

Komendant Miejski Policji w Rudzie Śląskiej, inspektor Jarosław Dyło, w imieniu własnym, kierownictwa oraz wszystkich policjantów i pracowników Policji, składa jego bliskim wyrazy współczucia. Cześć Jego pamięci!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon