Odbiór odpadów w Rudzie Śląskiej. Kiedy będzie? Sprawdź harmonogram na wrzesień

Nie pamiętasz, kiedy są wywożone odpady? Nic nie szkodzi! W naszej galerii zdjęć znajduje się pełny harmonogram wywozu odpadów na wrzesień 2021. Każdy zainteresowany odbiorem odpadów w naszym mieście powinien się także zapoznać z aplikacją EcoHarmonogram, z której wszyscy mieszkańcy mogą korzystać za darmo.

Sprawdź termin odbioru odpadów w aplikacji EcoHarmonogram

Terminy odbioru odpadów komunalnych dla poszczególnych nieruchomości jednorodzinnych można sprawdzić korzystając z aplikacji mobilnej EcoHarmonogram, która jest dostępna na urządzania z systemami Android, iOS oraz Windows, a także w internetowej wyszukiwarce EcoHarmonogram.

Jeśli podamy swój adres, aplikacja pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych. Dzięki automatycznym powiadomieniom nie trzeba już spoglądać codziennie do kalendarza. EcoHarmonogram będzie nam przypominał o odbiorze odpadów dzień przed.

POBIERZ EcoHarmonogram

W aplikacji znajdują się również inne informacje takie jak:

  • jak należy sortować śmieci w naszym mieście
  • gdzie się znajduje i co należy oddawać do PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych)
  • kontakt do organu nadzorującego zbiórkę odpadów
  • termin płatności za odpady

Ruda Śląska. Kiedy wywóz śmieci?

Wywóz odpadów odbywa się w godzinach 6-22

Pamiętajmy, że w dniu odbioru odpadów należy wystawić pojemniki i worki w widocznym miejscu przed posesją do godz. 6. Przypominamy, że pracownicy firmy odbierającej odpady nie mają prawa wchodzenia na teren posesji.

Ponadto każdy mieszaniec ma prawo oddać nielimitowaną ilość odpadów zmieszanych i biodegradowalnych w pojemnikach oraz segregowanych w workach.

Opady wielkogabarytowe należy wystawiać przed posesją nie wcześniej niż 24 godziny przed wyznaczoną datą odbioru.

Wywóz odpadów Ruda Śląska 2021 wrzesień-grudzień POBIERZ lub wejdź na naszą galerię zdjęć.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon