Od jutra nauczanie zdalne dla wszystkich uczniów SPS nr 15

Przed uczniami i nauczycielami jeden z najtrudniejszych okresów. Rośnie liczba zakażonych koronawirusem, kolejne klasy przechodzą na naukę zdalną, a niektóre szkoły w całości zmuszone są do wprowadzenia tego modelu nauczania.

Class 255620 1280

Wiceprezydent Krzysztof Mejer poinformował dziś, że w 11 placówkach oświatowych stwierdzono przypadki zakażenia koronawirusem. Jak wyjaśnił, w Szkole Podstawowej nr 23 stacjonarnie uczą się tylko pierwsze klasy, a naukę zdalną dla wybranych klas wprowadzono w SP 11, 18 i 40.

To jednak nie wszystko, ponieważ Piotr Prencel, dyrektor SPS nr 15 z Klasami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, poinformował, że i ta placówka przechodzi na nauczanie zdalne.

Dyrekcja Szkoły informuje, że w związku pozytywnymi wynikami COVID-19 wśród uczniów i nauczycieli cała szkoła przechodzi na nauczanie zdalne od 15.10.2020 r. do 30.10.2020 r. Jednocześnie prosimy rodziców uczniów klas IB, IVA, VIID i VIIIA o odczytanie informacji na dzienniku elektronicznym – napisano na facebookowym profilu szkoły.

fot. pixabay.com

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon