Nieprzyjemna niespodzianka przy cmentarzu w Kochłowicach

Wysypisko przy rudzkiej nekropolii? W niedzielny wieczór, 4 października, przy cmentarzu należącym do parafii Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach pojawił się samochód osobowy na rudzkich rejestracjach. Szybko okazało się, że kierowca postanowił pozostawić tam swoje poremontowe odpady.

Cmentarzkochlo

O sprawie poinformowali przedstawiciele kochłowickiej parafii.

- Kierowca srebrnego BMW w niedzielę o godz. 19.30 pod naszym cmentarzem wyrzucał śmieci z remontu. Może ktoś zna ten samochód i jego właściciela? Straż Miejska chętnie do niego zapuka z mandatem! – poinformowali przedstawiciele parafii Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach.

Po udostępnieniu zdjęć w mediach społecznościowych, śmieci nagle zniknęły. Dodajmy też, że opublikowano także numer rejestracyjny sprawcy „śmieciowego” incydentu.

- Rano udostępniłem post i nie ukrywam, że byłem mocno zdenerwowany. Zastanawiałem się jak można podrzucać komuś swoje śmieci. Zwłaszcza, że mamy mnóstwo legalnych możliwości pozbycia się ich. Rano śmieci już nie było. "Jaskółka", która je podrzuciła, szybko je zebrała. Zdradzę też, że od jutra to miejsce będzie stale doglądane. Skoro nie da się prośbami, rozwiążemy sprawę inaczej – napisał na swoim facebookowym profilu radny Rafał Wypior.

fot. Google Maps

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chcesz segregować śmieci, ale nie wiesz gdzie i jak je wyrzucać? Odpowiadamy!

Jak prawidłowo segregować śmieci?

Lotto loteria szczepionkowa 824x298

Zaszczep się, wygrywaj i... wesprzyj miasto

Wirecka 1

Pierwsza część ul. Wyzwolenia wyremontowana

Pociąg Kolei Śląskich

Pociągi do Katowic i Gliwic będą jeździć szybciej

alkohol

Ograniczenia w sprzedaży alkoholu

uczennica

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

IRRS

Rudzianin prezesem Instytutu Rozwoju Regionalnego