Nie wyrzucaj choinki - oddaj ją do parku - zachęcają w Rudzie Śląskiej

Nowy rok może też być nowym życiem dla bożonarodzeniowych drzewek. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Rudzie Śląskiej ponownie zaprasza do wzięcia udziału w poświątecznej akcji "Świąteczna choinka w parku".

UM Ruda Śląska
Podaruj drugie życie choince

Jak co roku rudzki MPGM zachęca do przedłużenia życia domowych choinek. Poświąteczna akcja "Świąteczna choinka w parku" pozwoli dać drzewkom drugie życie. Każdy, kto posiada choinkę w donicy, z systemem korzeniowym, może ją dostarczyć do 31 stycznia 2024 r. do wskazanych poniżej lokalizacji:

  • Biuro Utrzymania Zieleni MPGM TBS Sp. z o. o. przy ul. Janasa 13a w dzielnicy Ruda (tj. siedziba Rejonu Eksploatacji Budynków nr 1),
  • Rejon Eksploatacji Budynków nr 2 przy ul. Osiedlowej 6 w dzielnicy Wirek, w godzinach pracy spółki (poniedziałek, wtorek, środa w godz. 7:30 - 15:30, czwartek w godz. 7:30 - 17:00, piątek w godz.7:30 - 14:00).

Co się z nimi stanie? Upiększą parki i zieleńce w naszym mieście, a nadto każda choinka zostanie oznaczoną specjalną etykietą o treści "choinka przekazana przez Mieszkańca w ramach akcji Świąteczna choinka w parku". Można więc za jednym razem uratować drzewko i... "posadzić je". A może i czasem odwiedzać?

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon