Nie macie pomysłu na prezent? Może przejażdżka czołgiem?

Siąść za sterami stalowego potwora i poszaleć w terenie. Marzenie każdego faceta. I, jak się okazuje, również wielu pań. Kto nie miał okazji wyszaleć się w wojsku i myśli, że to mrzonka - rozwiewamy wątpliwości. Cywil też może! Wystarczy pojechać do sąsiedniego Zabrza i na chwilę poczuć się czołgistą!

MTW Zabrze
Nie zna życia, kto nie służył... w wojskach pancernych :)

To wyjątkowy prezent dla każdego. Wcielić się w rolę kierowcy czołgu. Czy nawet przejechać się jako członek załogi. Wrażenia - niezapomniane. Kto nigdy nie spróbował - zapewniam - zapamięta taki prezent na długo. Oczywiście zabawa nie należy do najtańszych, ale... czego się nie robi na święta.

- Proponujemy półgodzinne przejażdżki czołgiem T-55 po terenie przyległego do Muzeum Techniki Wojskowej w Zabrzu poligonie. Jako załoga, a nawet w roli kierowcy - mówi Piotr Widuchowski z Muzeum Techniki Wojskowej w Zabrzu.

Taki prezent można kupić jako voucher do wykorzystania w ciągu najbliższych miesięcy, lub po prostu - umówić się, przywieźć obdarowaną osobę i... wsadzić ją do czołgu :)

Wszelkich informacji co do szczegółów udziela Bosman Maciek pod nr tel. 503 657 019.

Dla tych, którzy nie chcą powozić tonami stali - w ofercie również przejażdżki czechosłowacką wersją bojowego wozu piechoty BWP-1, czyli OT-90, zabytkowymi, wojskowymi ciężarówkami - polskimi, amerykańskimi czy ogromnym rosyjskim Krazem.

- Robimy również pakiety dla całych rodzin - zajęcia całodniowe z ćwiczeń sprawnościowych, lekcje z bezpieczeństwa, ogniska, musztry wojskowe. Dla każdego możemy przygotować imprezę - kawalerskie, firmowe imprezy ekstremalne - wszystko jest do dogadania. Czołgiści zawsze są gotowi. Cały rok na pełnej k... mocy! - dodaje Piotrek.

Koszt przejażdżki czołgiem dla maksymalnie 4-osobowej załogi to 1200 złotych. W roli kierowcy - 2000 zł. Ale jak podkreślają pancerni wariaci - wszystko jest do dogadania!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne Superprezenty

Problem z prezentem? Podaruj niezapomniane przeżycia

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Kopalnia Soli Bochnia

Dlaczego warto odwiedzić Kopalnię Soli w Bochni

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Największa wystawa zabawek w Polsce? Tylko w Muzeum Zabawek

Park techniki wojskowej

Poprowadź czołg. Park Techniki Wojskowej w...