Nereusz zaprasza na grę terenową GROT

Trwają już zapisy na organizowaną co roku przez Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej grę terenową GROT. Tegoroczna edycja odbędzie się 18 czerwca.

Rekrutacja drużyn do gry terenowej rozpoczęła się kilka dni temu, ale miejsca jeszcze są. Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca, na rudzkich terenach postindustrialnych w Nowym Bytomiu.

- Do udziału w GROCIE zapraszamy czteroosobowe drużyny, które będziemy klasyfikować do jednej z trzech głównych kategorii – rodzinnej, młodzieżowej lub dorosłej. Ekipy będą rywalizować ze sobą w dwóch turach czasowych - zachęcają organizatorzy. - Na trasie GROTU uczestnicy będą musieli stawić czoła niecodziennym konkurencjom. Czekać będą na nich najróżniejsze wyzwania fizyczne m.in. wysokościowe oraz siłowe, ale nie zabraknie również okazji do główkowania i logicznego myślenia. Jedno jest pewne – drużyny będą musiały wykazać się odwagą, sprytem oraz umiejętnością współpracy!

Gra terenowa to doskonała okazja, by sprawdzić zgranie drużyn rodzinno-sąsiedzkich, przyjacielskich oraz umiejętności współdziałania w różnych sytuacjach.

- Podczas zmagań w terenie spotkacie zadania łatwe i trudniejsze, zaskakujące, wymagające zręczności, sprytu, a czasem nawet przełamania się! Postaramy się zaspokoić potrzeby zarówno tych uczestników, którzy chcą przeżyć przygodę, jak i tych uwielbiających wycisk i survival - dodają.

Dokumenty konieczne w procesie rekrutacji oraz regulamin gry znajdziecie W TYM LINKU.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon