Najlepsza Przestrzeń Publiczna - dwie propozycje z Rudy Śląskiej!

W corocznym konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego znalazły się dwa projekty z Rudy Śląskiej. Rewitalizacja Placu Niepodległości w Goduli oraz Rewitalizacja Stołówki Zakładowej Huty Pokój. Głosujcie!

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono trzydzieści pięć inwestycji z całego województwa. Jego celem jest promocja rozwoju i zmian jakościowych przestrzeni publicznej oraz poprawa środowiska zamieszkania przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju poprzez nagradzanie najciekawszych realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną województwa śląskiego.

Wprawdzie projekty zgłaszane do konkursu oceniane są przez Jury Konkursowe - członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej, to tradycją stało się głosowanie internetowe na stronach województwa śląskiego.

Na liście znalazły się dwie inwestycje z Rudy Śląskiej - rewitalizacja Placu Niepodległości w Goduli oraz rewitalizacja Stołówki Zakładowej Huty Pokój. Głosować na nie możecie pod TYM LINKIEM. By oddać głos, należy wybrać trzy propozycje i przyznać im odpowiednio 3, 2 lub 1 punkt, a następnie potwierdzić swój głos przez e-mail.

Realizacja, która uzyska największą liczbę głosów Internautów - zdobędzie Nagrodę Publiczności. Więc... 3,2,1 START! Głosowanie trwa do końca sierpnia.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon