Muzyczne emocje w Druidzie. Na scenie CoverNostra!

Sobota upłynie w Nowym Bytomiu wyjątkowo muzycznie. Najpierw pieśni patriotyczne na rynku, a wieczorem - dla fanów ciężkiego rocka - koncert w Pubie Druid. Tym razem wieczór upłynie w ostrych, rockowych rytmach.

FB CoverNostra
CoverNosta zagra dziś na scenie Pubu Druid

Jak zapowiadają członkowie rudzkiego zespołu CoverNostra - jedną z niespodzianek sobotniego występu będzie gościnny udział Joanny Niebrój.

- To niesamowicie uzdolniona wokalistka, laureatka programu "Szansa na Sukces" w odcinku z grupą Lombard. Wystąpi w elektryzującym duecie z Jadwigą, a zaśpiewają dla Was jeden z naszych coverów - kto zgadnie, jaki to utwór? - zapowiada CoverNostra.

Rudzka kapela gra głównie covery metalowe i rockowe. Co dziś w programie?

- Dziś będą dwa nasze numery z naszych dwóch płyt mini cd, a oprócz tego oczywiście kawałki znanych zespołów. Początkowo w naszym repertuarze celowaliśmy w hard & heavy lat 80-tych, bo to wspaniała muzyka. Z czasem rozrosło się to o kawałki lat 70. i 90. Do tego doszły utwory polskich zespołów rockowych lat 80. Nie zabraknie więc najbardziej znanych utworów Lombardu, Maanamu, Republiki i oczywiście dinozaurów rocka - AC DC, Metalliki, Iron Maiden, Led Zeppelin, Megadeth i innych - mówi Grzegorz Soluch, lider zespołu.

Zapowiada się więc ostry i głośny wieczór. Początek koncertu o 19.30. Koncert potrwa w założeniu dwie godziny. Wstęp jest bezpłatny. Oczywiście czas rozpoczęcia, a tym samym trwania - uzależniony jest od pogody. Koniec jednak na pewno o 22.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon