Możecie jeszcze oddać głos na Sabinę Bednarz w konkursie One Voice Children's Choir

Nasza rudzianka, Sabina Bednarz, bierze udział w konkursie zespołu One Voice Children's Choir z USA. W pierwszym etapie zajęła 2 miejsce, teraz etap drugi. Do drugiego etapu przeszło dziesięcioro wokalistów z różnych krajów świata. Jeszcze do czwartku do godziny 8 rano można oddawać głosy na Sabinę!

Sabina

12-latka z Rudy Śląskiej bierze udział w konkursie One Voice Children's Choir. Jego ideą jest świat, w którym dzieci przodują w tworzeniu życzliwej i wyrozumiałej społeczności dla wszystkich poprzez autentyczną, celową i płynącą z serca komunikację.

- Młodzież wokół nas jest liderami jutra, a One Voice Children zaprasza świat, aby już dziś zaczął słuchać ich głosów - mówią założyciele organizacji One Voice Children.

Jeśli wejdziecie w podany TU LINK - znajdziecie się na stronie głosowania z nagraniem Sabiny Bednarz. Wystarczy nacisnąć Vote for Sabina i załatwione. Trzeba tylko uwiarygodnić się przez konto facebook, google czy własnego maila.

Gdyby jednak link przeniósł was na stronę ze wszystkimi uczestnikami - w wyszukiwarce należy wpisać Sabina i reszta jak wcześniej.

A tu możecie posłuchać Sabiny:

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon