MOSiR szuka ratowników i złotej rączki

Masz uprawnienia ratownika wodnego i KPP? Rudzki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma dwa wolne etaty dla ratowników. Praca nie tylko na sezon wakacyjny, ale również później - na basenach krytych.

Basen 2

Oferta skierowana jest do każdej pełnoletniej osoby, która ma uprawnienia ratownika wodnego oraz KPP. Co w zamian? Na początek oczywiście etat i między 2500-2800 netto, plus oczywiście wszystkie dodatki związane z etatem w budżetówce - zusy, 13-tka i co ino. Niby niewiele, ale dla młodej osoby, która lubi ten zawód - może być to dobry start. Praca niby lekka i przyjemna, z wrażeniami, ale i ogromną odpowiedzialnością. Oczywiście prywatne firmy czy aquaparki oferują lepsze stawki, jednakże zwykle jest to praca na umowę-zlecenie.

Poza ratownikami MOSiR ma też etat dla złotej rączki. Taki "hausmeister" byłby odpowiedzialny za wszelkie roboty "gospodarcze" na terenie basenu - od wygrabienia trawy po spuszczenie wody. Na pewno znajdzie się jakiś wszechstronnie uzdolniony emeryt lub rencista, który chciałby dorobić.

Zainteresowani mogą dzwonić pod numer (0 32) 248 63 36.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Umowa ruda

Ruda Śląska stanie się miastem wysokich technologii?

Kamil Grabara

To nasz chłopak zatrzymał Manchester City

Wieszolekgrob

IPN uczci Augustyna Wieszołka powstańczym znakiem na grobie

Basen nowy bytom1

"Mandatów zaufania" coraz więcej. A jak z realizacją?

Kosz3

Co to jest? Wentylator? Ozdoba? Sprawdziliśmy

Wirecka 1

Pierwsza część ul. Wyzwolenia wyremontowana

alkohol

Ograniczenia w sprzedaży alkoholu