MOSiR szuka ratowników i złotej rączki

Masz uprawnienia ratownika wodnego i KPP? Rudzki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma dwa wolne etaty dla ratowników. Praca nie tylko na sezon wakacyjny, ale również później - na basenach krytych.

Basen 2

Oferta skierowana jest do każdej pełnoletniej osoby, która ma uprawnienia ratownika wodnego oraz KPP. Co w zamian? Na początek oczywiście etat i między 2500-2800 netto, plus oczywiście wszystkie dodatki związane z etatem w budżetówce - zusy, 13-tka i co ino. Niby niewiele, ale dla młodej osoby, która lubi ten zawód - może być to dobry start. Praca niby lekka i przyjemna, z wrażeniami, ale i ogromną odpowiedzialnością. Oczywiście prywatne firmy czy aquaparki oferują lepsze stawki, jednakże zwykle jest to praca na umowę-zlecenie.

Poza ratownikami MOSiR ma też etat dla złotej rączki. Taki "hausmeister" byłby odpowiedzialny za wszelkie roboty "gospodarcze" na terenie basenu - od wygrabienia trawy po spuszczenie wody. Na pewno znajdzie się jakiś wszechstronnie uzdolniony emeryt lub rencista, który chciałby dorobić.

Zainteresowani mogą dzwonić pod numer (0 32) 248 63 36.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Umowa ruda

Ruda Śląska stanie się miastem wysokich technologii?

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Dziecięca Liga lekkoatletyczna

Dziecięca Liga Lekkoatletyczna w Rudzie Śląskiej

Karolina Kiszel

Wywiad z medalistką bikini fitness o zawodach w czasie COVID

Aqadrom

28 maja ponowne otwarcie Aqadromu

las

W mieście planowane są wycinki drzew

Nowy budynek SP nr 17 w Rudzie Śląskiej

Nowy budynek szkoły w Bielszowicach