Miłość, pieniądze i duża różnica wieku w spektaklu "Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej" MCK w Rudzie Śląskiej

Mimo dużej różnicy wieku coś ich łączy. Jednak na ich drodze staje była żona i córka. Czy parze uda się przetrwać? Spektakl "Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej" w MCK.

Premiera spektaklu w MCK w Rudzie Śląskiej

W Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej 18 czerwca o godzinie 17:00 odbędzie się premiera spektaklu komediowego Teatru na „5" autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej pt. "Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej".

Miłość? Pieniądze? A może coś zupełnie innego...

Dwudziestoletnią Kikę łączy coś z blisko o 50 lat starszym Zygmuntem. Pytanie co jest spoiwem ich znajomości. Pieniądze? Miłość? Za ścianą ich relacji stoi nadopiekuńcza córka Barbara oraz była żona Adela. Czy kobiety uniemożliwią parze wspólne przetrwanie. Tytułowa „poprawka" stanowi zagadkę, a odkrycie będą ją mogli widzowie spektaklu.

Na scenie wystąpią: Joanna Gieruszyńska, Kazimiera Podczaszy, Jagoda Ksoll, Alicja Dudek, Andrzej Gieruszyński, Antoni Nocoń, Adrian Dudek. Wstęp jest bezpłatny, a rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 32 248 62 40. Wejściówki są do odbioru w kasie w MCK.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon