Marzy im się ogródek warzywny. Przedszkolaki liczą na wasze głosy!

Przedszkolny ogródek to miejsce, gdzie dzieci mogą zdobyć wiedzę i umiejętności ogrodnicze. Uczą się tam wysiewania i sadzenia roślin, dbania o nie, zbierania plonów, kompostowania oraz innych sezonowych prac. Takie ogródki można wygrać w konkursie "Ogródki ze smakiem" zorganizowanym przez Electrolux.

Do konkursu zgłosiło się ponad 500 przedszkoli, w tym sześć z naszego miasta.

- Zachęcamy do codziennego głosowania na nasze przedszkole, aż do 11 kwietnia. Znajdź je na liście zgłoszeń i potwierdź głos za pomocą konta na portalu Facebook. Codziennie możesz oddać jeden głos. Zachęć znajomych do głosowania! - pisze Anna Wincek, nauczycielka z MP nr 43.

Spośród 30 przedszkoli z największą liczbą głosów komisja konkursowa wybierze 5 placówek, na terenie których powstaną ogródki warzywne oraz 5 przedszkoli, które otrzymają zestawy mini ogródków warzywnych. Pozostałe 20 przedszkoli otrzyma zestawy narzędzi ogrodniczych.

Spośród sześciu przedszkoli z Rudy Śląskiej, które biorą udział w konkursie, największe szanse ma Miejskie Przedszkole nr 43 z blisko 500 głosami - zajmuje na razie całkiem niezłe, 34. miejsce.

Wprawdzie do lidera - Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu sporo im brakuje, bo zabrzanie oddali już blisko 2500 głosów - ciągle jest szansa. Głosowanie trwa do 11 kwietnia. Codziennie można oddać jeden głos na wybraną placówkę. Klikajcie w poniższy link. Zawsze jest szansa, że do domu trafią świeże warzywka 🤣🤣🤣

Poza MP nr 43 do konkursu zgłosiły się:

  • Miejskie Przedszkole nr 44 im. Koniczynki
  • Miejskie Przedszkole nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Rudzie Śląskiej
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie z oddziałami przedszkolnymi
  • Miejskie Przedszkole nr 35
  • SPS z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 (Odział Przedszkolny)

OTO LINK DO GŁOSOWANIA

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon