Krzysztof Mejer z poparciem Aleksandry Poloczek w wyborach prezydenckich

Aleksandra Poloczek poparła Krzysztofa Mejera przed zbliżającymi się przedterminowymi wyborami prezydenta Rudy Śląskiej. - Angażuje się bezgranicznie w każde swoje działanie na rzecz miasta i mieszkańców - to jeden z dziecięciu powodów, które wymieniła na Facebooku.

FB: Aleksandra Poloczek
Krzysztof Mejer i Aleksandra Poloczek

Aleksandra Poloczek to prezeska Fundacji Przyjaciół Świętego Mikołaja, a także dyrektorka Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej. Mówiąc w skrócie - osoba znana w mieście. W poniedziałek, 11 września, oficjalnie poparła Krzysztofa Mejera w wyścigu o fotel prezydenta Rudy Śląskiej. Na Facebooku wymieniła dziesięć powodów, a wśród nich: "angażuje się bezgranicznie w każde swoje działanie na rzecz miasta i mieszkańców", "potrafi i chce się ciągle uczyć nowych rzeczy", "jest opanowany w sytuacjach kryzysowych, nie dopuszcza do głosu złych emocji".

Przypomnijmy, że Krzysztof Mejer w ostatnich latach sprawował funkcję wiceprezydenta Rudy Śląskiej w gabinecie Grażyny Dziedzic, która niedawno przegrała walkę z nowotworem. Z tego powodu w niedzielę, 11 września, odbędą się przedterminowe wybory prezydenta Rudy Śląskiej. Czas na zarejestrowanie kandydatów jeszcze nie minął, ale kampania wyborcza już trwa. Na przykład kandydat na to stanowisko i poseł Marek Wesoły (Prawo i Sprawiedliwość) w towarzystwie wojewody i partyjnego kolegi Jarosława Wieczorka mówił w poniedziałek, 25 lipca, o budowie nowej komendy straży pożarnej w mieście.

Wśród kandydatów na stanowisko prezydenta jest także inny były wiceprezydent - Michał Pierończyk.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Konferencja prasowa Krzysztofa Mejera

Jak będzie przyszłość Krzysztofa Mejera po przegranej?

Kontrola PO dotycząca Funduszu Górnośląskiego

Budka nie popiera nikogo, ale... liczy, że wygra Pierończyk

Krzysztof Mejer i Paweł Dankiewicz

Paweł Dankiewicz pozwany w trybie wyborczym

Debata w Rudzie Śląskiej

Co wiemy po debacie kandydatów na prezydenta Rudy Śląskiej?

Konferencja prasowa Krzysztofa Mejera

Krzysztof Mejer ogłosił start kampanii wyborczej

Fotel

Kto z kim w walce o fotel?

Tablica Prezydent Miasta Ruda Śląska

Ile głosów potrzeba, by zostać prezydentem miasta?