Krzysztof Mejer ujawnił hasło wyborcze. To "Dobry kierunek Ruda Śląska"

Jeden z kandydatów w przyspieszonych wyborach na prezydenta Rudy Śląskiej, Krzysztof Mejer, przedstawił dzisiaj, 4 sierpnia 2022 r., swoje hasło wyborcze.

"Dobry kierunek Ruda Śląska". To hasło wyborcze, pod którym do wyborów idzie były wiceprezydent miasta Krzysztof Mejer, kandydat na stanowisko prezydenta Rudy Śląskiej.

Hasło wyborcze Krzysztofa Mejera

Jak mówi Mejer, hasło "nawiązuje do tego, co było, jest i będzie".

- Moim marzeniem jest, by stało się mottem naszego miasta, mottem dla wszystkich mieszkańców. Chcemy wspólnie z Wami, Drodzy Rudzianie, wyznaczać sobie w każdym obszarze życia, dla miasta, dla każdej dzielnicy dobry kierunek. Ten na dziś i ten na lata. Na ten dobry kierunek pracowaliśmy do tej pory razem ze wszystkimi pracownikami urzędu miasta, wydziałów, szkół, instytucji miejskich z pełną determinacją i zrozumieniem. Za co dziś z tego miejsca dziękuję i wierzę, że po wygranych wyborach będziemy nadal wspólnie pracować nad jego realizacją - mówi Krzysztof Mejer.

Przypomnijmy, że 28 lipca Mejer ogłosił oficjalny start kampanii wyborczej i powstanie Otwartego Sztabu Obywatelskiego Krzysztofa Mejera. Jako szefa kampanii przedstawił miejskiego radnego, Rafała Wypiora. Wcześniej uzyskał poparcie Aleksandry Poloczek, dyrektor MOSiR Ruda Śląska i prezesa Fundacji Przyjaciół Świętego Mikołaja, która, po wygranych przez Mejera wyborach, ma zostać wiceprezydentem do spraw społecznych, oświaty i sportu.
Więcej: Krzysztof Mejer ogłosił start kampanii wyborczej i powstanie Otwartego Obywatelskiego Sztabu

Wybory na prezydenta Rudy Śląskiej już 11 września 2022

I tura przyspieszonych, ze względu na śmierć prezydent Grażyny Dziedzic, wyborów prezydenckich w Rudzie Śląskiej odbędzie się 11 września 2022 roku.

O to stanowisko zamierzają ubiegać się m.in.

  • Krzysztof Mejer - były pierwszy wiceprezydent Rudy Śląskiej,
  • Michał Pierończyk - były wiceprezydent Rudy Śląskiej,
  • Marek Wesoły - poseł PiS
  • Bożena Modzelewska, prezes partii KORWIN okręgu katowickiego

Do 11 sierpnia potencjalni kolejni kandydaci mają czas, by zgłosić oficjalnie swoją kandydaturę.

Michał Pirończyk

Może Cię zainteresować:

Michał Pierończyk; Mieszkańcy mówią, że kandydat musi być stąd. Ja znam miasto od poszewki

Autor: Patryk Osadnik

01/08/2022

Krzysztof Mejer

Może Cię zainteresować:

Krzysztof Mejer: Przed nowym prezydentem będzie naprawdę trudny rok lub półtora, ponieważ sytuacja samorządów w całej Polsce jest dramatyczna.

Autor: Patryk Osadnik

23/07/2022

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon