Kradną w Rossmannie na Goduli - poznajesz ich?

Z godulskiego Rossmanna zrobili sobie złodziejskie eldorado. W maju i czerwcu ukradli w tym sklepie perfumy CK i Hugo Boss za łączną kwotę 1300 złotych. Niewykluczone, że oferowali je mieszkańcom w atrakcyjnych cenach. W sklepie wprawdzie jest monitoring, ale jak się dowiedzieliśmy - sprawdzany podczas... remanentu, gdy wychodzą braki. Żenada.

Najpierw jeden mężczyzna, potem cała rodzina. Chodzili, oglądali, wąchali i nic nie kupili. Ale wynieśli. Markowe perfumy z Rossmanna przy ul. Goduli 13 w Rudzie Śląskiej. Zwracali uwagę na wszystko, tylko nie na kamery monitoringu, które uchwyciły ich wizerunki. Teraz policjanci z "jedynki" próbują ustalić tożsamość czterech osób - dwóch mężczyzn i dwóch kobiet, zajmujących się złodziejskim procederem.

Jeżeli rozpoznajecie osoby ze zdjęć - policja prosi o kontakt pod numerem 47 854 1510, lub mailem: kp1@ruda.ka.policja.gov.pl. Można też skorzystać z anonimowej skrzynki mailowej, dopisując „RSD390 KP1” - dla pierwszego mężczyzny i „RSD457 KP1” dla którejś z trójki złodziei.

Policja przypomina - poprzez anonimowy formularz zgłoszeniowy funkcjonariusze nie są w stanie odpowiadać na pytania czy prośby mieszkańców. Nadawca jest nie znany. Na tym polega jego anonimowość.

Zobacz zdjęcia złodziei z kamer monitoringu.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon