Koniec kwarantanny. Wiceprezydent Mejer wraca do pracy

Krzysztof Mejer, wiceprezydent Rudy Śląskiej zakończył właśnie miesięczną kwarantannę, na którą trafił 31 sierpnia po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem.

Mejerfoto

Zaznaczył wówczas, że pobrano mu wymaz, a wynik był negatywny. Pomimo tego i zgodnie z wytycznymi sanepidu został skierowany na kwarantannę.

Na początku września wiceprezydent pisał o olbrzymiej roli dobrych sąsiadów, którzy w czasie kwarantanny mogą uratować z opresji.

- Jak dobrze mieć sąsiada! Chyba na co dzień nie doceniamy tego faktu. Ale kiedy człowiek objęty jest kwarantanną, to nagle pomoc sąsiedzka okazuje się bezcenna. I choć „zamknięty” jestem zaledwie od kilkudziesięciu godzin, to już wiem, że bez sąsiadów bym zginął. A do tego, jak to w życiu bywa, nagle teraz pojawiają się niespodzianki typu- konieczna wizyta u weterynarza. I właśnie w takich chwilach poznaje się dobrych sąsiadów. Tu i teraz oświadczam, że takich sąsiadów mam. Tomek, Monika, Robert i Edyta, bardzo Wam dziękuję. Nie wiem, jak się Wam odwdzięczę. Jeśli pandemia dała nam coś dobrego, to chyba właśnie - dobrych sąsiadów. Takich osób pewnie jest wiele. Tak sobie myślę, że jesteście cichymi bohaterami tej pandemii – informował w mediach społecznościowych.

fot. FB Krzysztof Mejer

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Halembska nowy swiat

Przebudowa połączenia ulic Nowy Świat i Halembskiej

budżet obywatelski Ruda Śląska

13 zadań do realizacji z Budżetu Obywatelskiego

tablice informacji pasażerskiej

Nowe tablice dynamicznej informacji pasażerskiej

las

W mieście planowane są wycinki drzew

Nowy budynek SP nr 17 w Rudzie Śląskiej

Nowy budynek szkoły w Bielszowicach

IMG 20210504 165238

Zablokowane 2 mln dotacji dla MPGM?

X6ff3136353b4d3f

OSP Ruda Śląska uruchamia zrzutkę na ważny cel