Joanna Mrozek z Rudy Śląskiej odpadła z MasterChefa

Mieszkanka Rudy Śląskiej podjęła wyzwanie i stanęła do walki o kultowy fartuch. Udało się! Bez problemu zakwalifikowała się do udziału w popularnym programie TVN. Kulinarna przygoda w MasterChefie trwała przez kilka tygodni, a kulinarne zmagania Joanny Mrozek oglądaliśmy przez sześć odcinków. W niedzielę, 11 października, musiała opuścić telewizyjną kuchnię.

Kitchen 5055083 1280

Moi kochani i przyszedł ten dzień, w którym muszę opuścić kuchnię masterchefa. Dziękuję za 6 tygodni dopingowania. Jestem spełniona. Marzenia się spełniły i to dla mnie najważniejsze. Był to dla mnie cudowny czas, okres gdzie przeżyłam mega ogromny stres, tęsknotę za bliskimi i walkę z myślami – napisała Joanna Mrozek na swoim facebookowym profilu.

Uzdolniona kulinarnie rudzianka dodała też, że dzięki programowi poznała wspaniałych ludzi.

Tak więc jestem szczęśliwa i na pewno nie spocznę na laurach. Gotowanie to moja pasja , wszystkiego nauczyłam się sama i nadal uczę, bo nie wszystko potrafię i jak każdy popełniam błędy. U mnie było to risotto (już je opanowałam) – podkreśliła rudzianka.

Internauci – fani pani Joanny nie kryją rozczarowania decyzją jurorów. Pokochali zawsze uśmiechniętą mieszkankę Rudy Śląskiej i podkreślają, że będzie im jej brakować.
Straszna szkoda, miała taką pozytywną energię, przyjemnie się patrzyło jak gotuje – pisali jedni.


Inni internauci zwrócili uwagę na fakt, że powinna zostać zasądzona dogrywka. - Powinna być dogrywka jak zawsze! To by Joasia pozamiatała! Risotto nie było jej mocną stroną, ale czemu nie miała szansy jak inni na dogrywkę? – dopytują w Sieci. Pojawiły się też głosy, że werdykt był niesprawiedliwy.

Oglądaliście ostatni odcinek MasterChefa?

fot. pixabay.com

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Kolejkowo, Gliwice

Rodzinne atrakcje czynne w święta Bożego Narodzenia. Sprawdź

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju

Andrzej Klimkowski Deptak

Krynica-Zdrój. Sprawdź, jakie skrywa tajemnice

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Największa wystawa zabawek w Polsce? Tylko w Muzeum Zabawek

Zdjęcie Główne

Moc atrakcji dla każdego! Katowicki Park Linowy Trzy Maupy