Gdzie iść z maluchem w niedzielne popołudnie? MCK zaprasza.

Maluchy w krainie dźwięku

Niedziela nie zapowiada się już tak wiosennie - prognoza dla Rudy Śląskiej mówi o maksymalnie 7 stopniach - więc zamiast na spacer - Miejskie Centrum Kultury zaprasza rodziców z pociechami na spotkanie w muzycznej krainie dźwięku.

Cykl "Maluchy w krainie dźwięku" to koncerty umuzykalniające dla niemowląt i dzieci do lat 6. Oczywiście z rodzicami. Projekt uczy o muzyce i bawi najmłodszych, prowadzi małymi krokami do poznania muzycznych tajemnic. Podczas koncertu prowadzonego przez skrzypaczkę Dorotę Banaś dziecko ma możliwość słuchania różnych gatunków i stylów muzycznych oraz czynnego udziału w zabawach, gdzie wywołanie uśmiechu na buzi malucha jest najważniejsze. Tym razem na scenie w roli głównej wiolonczela, ale nie zabraknie skrzypiących irlandzkich nutek "pani Dorotki", ukulele i fortepianu. Koncert wypełnią autorskie piosenki o zwierzątkach i warzywkach i... czekoladzie.

Do wspólnego klaskania i śpiewów MCK zaprasza w niedzielę, 28 lutego, o godzinie 16.00. Bilety w cenie 15 zł (dzieci) i 25 zł (dorośli) można nabyć w kasie lub on-line na stronie nowobytomskiego Centrum Kultury.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Lodowisko burloch

Walentynki 2021: Kulturalnie i sportowo.

Szeryf z frin city MCK Bisty fot Paweł Ja Nic Janicki

Śląska komedia w klimacie westernu, czyli Szeryf z Fryn City

Wiosna z piosenka

Śpiewać każdy może - byle o wiośnie. Nowy konkurs w MCK.

Skecz vs wic

Konkurs z humorem - nagraj własny skecz albo wic.

Cyrk

W Rudzie będzie cyrk

Polska Eire plakat

Kaj Ślōnsk trefio sie z Irlandjōm

Rzemieslnicy

W niedzielę msza za rzemieślników