Fisz Emade wystąpi w Rudzie Śląskiej. Koncert odbędzie się w Domu Kultury Bielszowice

W Rudzie Śląskiej odbędzie się koncert Fisz Emade. Występ to kolejny punkt na mapie promocyjnej nowego albumu "Ballady i Protesty", który jest mocnym powrotem do korzeni zespołu do lat 90. Bilety można zakupić online.

fot. FB Fisz Emade
fisz-emade-koncert-ruda-śląska

Fisz Emade Tworzywo wystąpi w Rudzie Śląskiej w piątek 4 marca o godzinie 20. Koncert w mieście jest jednym z pierwszych występów podczas trasy koncertowej.

- Fisz Emade Tworzywo po ostatnich sukcesach powraca z najnowszym albumem "Ballady i Protesty". Fanów dobrego brzmienia, trafionych eksperymentów muzycznych i pełnych zaangażowania tekstów nie może zabraknąć w bielszowickim Centrum Kultury - tłumaczą muzycy.

Ceny biletów rozpoczynają się od 79 zł. Można zakupić je online za pośrednictwem strony biletyna.pl

Wykonawcy wspierają Ukrainę

Nowy album "Ballady i Protesty" powstał, by walczyć z systemowymi nieprawidłowościami. Utwory dotkają takich problemów, jak agresywna polityka, prawa człowieka, zmiany klimatyczne oraz ważne tematy omijane w życiu publicznym.

Muzycy w postach promujących koncerty podkreślają swoją jedność z Ukrainą. Pojawiają się treści, w których jednoznacznie potępiają napaść wojsk rosyjskich na naszych wschodnich sąsiadów. Przykładem jest koncert grupy w Wodzisławiu Śląskim, podczas którego pierwszy utwór "Nie za miłe wiadomości" został zadedykowany Władimirowi Putinowi. Od tego momentu utwór nabrał nowego znaczenia, a album wpasował się w aktualne wydarzenia.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nelson-Club-pomaga

Nelson Club pomaga Ukraińcom w potrzebie

Wyzwolenia1

W piątek przekazanie placu budowy pod remont Wyzwolenia

Liscie1

Wszędzie opadłe liście. Jedni grabią, inni czekają

Kosz3

Miał być szczytny cel, kroi się awantura

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

PSZOK

Ruszył pierwszy PSZOK w Rudzie Śląskiej

Pociąg Kolei Śląskich

Pociągi do Katowic i Gliwic będą jeździć szybciej