Dziś wstęp do Aquadromu tańszy o 20 proc. Aquapark w Rudzie Śląskiej już czynny

Aquadrom w Rudzie Śląskiej przez kilka dni był nieczynny z powodu awarii. 6 sierpnia został ponownie otwarty, a w dniu otwarcia obowiązuje rabat.

W związku z ponownym otwarciem, po dwudniowej awarii m.in. sterownika atrakcji, Aquadrom przygotował dla swoich gości specjalny prezent! Tylko dziś (6 sierpnia 2021) obowiązuje rabat 20% na wszystkie bilety do Strefy Rekreacji i Sportu.

Aquadrom w Rudzie Śląskiej to świetna propozycja na wakacje. Aquapark obejmuje trzy strefy:

  1. Rekreacji,
  2. Sportu
  3. Saunarium.

Każda z nich wyróżnia się na swój sposób, tworząc jednocześnie spójną i atrakcyjną ofertę aktywnego spędzania czasu wolnego.

Aquadrom dysponuje sześcioma zakręconymi zjeżdżalniami, rwącą rzeką, sztuczną falą, kilkoma jacuzzi, specjalną strefą dla dzieci, Mokrym Bąblem, a także czterema różnorodnymi saunami oraz siedmiometrową tubą dla płetwonurków. W ofercie jest także szereg zajęć dodatkowych, począwszy od nauki pływania, przez kursy nurkowania aż po zajęcia aquafitness.

Przez całe wakacje Aquadrom organizuje także liczne atrakcje w hali basenowej, które są dostępne dla klientów w ramach biletu. Są to przede wszystkim animacje, minidisco oraz konkursy z nagrodami, ale także specjalne peelingi w Saunarium.

Po raz kolejny w sezonie letnim został uruchomiony także jako dodatkową atrakcja tor skimboardowy, który znajduje się przy basenie zewnętrznym.

- Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego zorganizowaliśmy pokaz ratownictwa wodnego - tłumaczy Marta Malik, prezes Aquadromu i dodaje: „w ramach uatrakcyjnienia oferty i promocji zdrowego stylu życia zapraszamy też naszych klientów na „jogę pod chmurką”. O terminach tych zajęć informujemy na naszej stronie i na fb. Poza tym ponownie ruszył u nas wakacyjny kurs nauki pływania, nurkowania, zajęcia dla Bobasów oraz poranny sobotni aquafitness (zajęcia dodatkowo płatne)”.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon