Druga dawka szczepionki bez rejestracji - jutro w szpitalu w Goduli

Chcesz przyspieszyć termin szczepienia drugą dawką? A może ty albo twoje pociechy jeszcze nie przyjęły pierwszej? Jutro, bez rejestracji, można to załatwić w szpitalu w Goduli. Pfizer i Moderna - bez limitu. Rudzki szpital zaprasza. Jeden wymóg - by od pierwszej dawki upłynęły odpowiednio 21 lub 30 dni. Wszystkie formalności zostaną załatwione na miejscu, nie trzeba więc się martwić, że macie zablokowane szczepienie gdzieś indziej.

Szczepienie

Zluzowanie restrykcji co do miejsca i daty kolejnej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Jutro w Szpitalu w Goduli można się zaszczepić Pfizerem i Moderną. Każdy, kto miał wyznaczony przez system odległy termin, a od pierwszego szczepienia minął odpowiedni czas - może przyjść i bez zbędnych formalności i utrudnień - przyjąć drugą dawkę szczepionki. Pierwszą również. Można też szczepić dzieci, gdyż rudzki szpital posiada spore zapasy szczepionki. Przypomnijmy - w przypadku specyfiku Pfizera to 21 dni, z kolei Moderna - 28-30 dni. Informacja na pewno ważka dla wszystkich planujących wakacje, bo czasami kilka dni stanowi o odesłaniu lub nie na kwarantannę. Od kilku dni nowe, unijne "paszporty covidowe" są już dostępne w aplikacji mObywatel - warto więc zainstalować i móc się wylegitymować odpowiednim zaświadczeniem.

W rudzkim szpitalu przy ul. Lipa 2 w Goduli można się szczepić jutro (w sobotę) od godziny 9. do 13. Kolejne terminy to poniedziałek i środa - od 7.30 do 17.00.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon