Dramatyczny wypadek w Kochłowicach. Zginęła nastoletnia rudzianka

Młoda kobieta spadła z wiaduktu wznoszącego się nad ulicą Tunkla w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach, tuż przed kościołem Trójcy Przenajświętszej.

Tunka

Do tragicznego wydarzenia doszło w piątek, 2 października, późnym wieczorem. Informację o wypadku podali internauci na jednej z facebookowych grup.

Niestety, 16-latki nie udało się uratować. Czy było to samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek? Tego jeszcze nie wiadomo. Policja prowadzi postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności zdarzenia. O sprawie będziemy informować.

To już kolejne tego typu zdarzenie w naszym mieście w ciągu kilku miesięcy. Przypomnijmy, że 14 marca z wiaduktu przebiegającego na DTŚ (między restauracją McDonald's a Kauflandem) spadła młoda kobieta (w wieku 30-40 lat). Na miejsce zdarzenia został zadysponowany helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowaną do szpitala.

Z kolei 10 września, z okna mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze jednego z bloków przy ulicy Ludwika Zamenhofa w Rudzie Śląskiej-Halembie wypadła 18-latka. W akcji ratunkowej uczestniczył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przewiózł ją do szpitala w katowickim Ochojcu.

fot. Google Maps

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Policja

Dwa wypadki z udziałem pieszych. Uważajmy!

25-latek z Rudy Śląskiej zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

"Synuś" z piekła rodem w Goduli. Awantura, narkotyki

Kolizje na DTŚ w Zabrzu

W Zabrzu DTŚ była zamknięta w obu kierunkach!

Pijani rodzice w Rudzie Śląskiej mieli 2 promile

Z promilami przy dziecku. MOPS powiadomił policję

Motocyklista jechał 107 km/h

Motocykliści szaleją na drogach. Uważajcie!

Wypadek Pokoju

Wypadek na ulicy Pokoju. 14-latka wpadła pod samochód

Pożar 2

Za podpalenie i zabójstwo może dostać dożywocie