Dla doświadczonych i amatorów - niedziela z paintballem w Rudzie Śląskiej

Grupa "Pokoju 13" zaprasza w najbliższą niedzielę wszystkich amatorów adrenaliny na otwartą grę w paintball. Zabawa "w kulki" zaczyna się o godzinie 10. na poligonie przy Pokoju 13 w Rudzie Śląskiej Nowym Bytomiu.

Nie trzeba mieć własnego sprzętu, by dobrze pobawić się "w wojnę". W Nowym Bytomiu działa grupa paintballowa "Pokoju 13". Pod, jakież zaskoczenie, tym samym adresem. W najbliższą niedzielę zapraszają wszystkich amatorów adrenaliny na wspólne strzelanie.

- W czasie gier otwartych łączymy ludzi niezależnie od doświadczenia, wieku i stylu gry. Przeważają osoby zaczynające swoją przygodę z paintballem, ale trafiają do nas również osoby z większym doświadczeniem, a okazjonalnie również gracze z wieloma sezonami na karku. Zapraszamy zatem wszystkich - mówią organizatorzy zabawy.

Jako nowość - jest też paintball dla dzieci.

- Przygotowaliśmy mini poligon paintball, gdzie przy wykorzystaniu markerów Valken Gotcha zawodnicy od 8 roku życia pod okiem instruktora stawiać będą pierwsze paintballowe kroki - dodają.

Gra, według zapewnień organizatorów, będzie na luzie i bez turniejowej spiny. Czyli czysta zabawa. Nie zabraknie jednak adrenaliny. Przygotowanych jest sporo scenariuszy, a same mecze będą dynamiczne - 10-15 minutowe.

- Gry tego typu organizujemy od blisko 20 lat, więc wiemy jak to zrobić, żebyście się świetnie bawili. Zachęcamy do wpadania do nas - czy to w pojedynkę, czy to parami, czy też grupami. Udostępniajcie to wydarzenie i zapraszajcie znajomych - mówią.

Otwarta gra w paintball odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia. Bitwy ruszają o godzinie 10.00 i potrwają do 15.00. Oczywiście na obiekcie przy Pokoju 13 w Nowym Bytomiu.

Ile to kosztuje?

Pakiet 300 kul - 80 zł/os

W zestawie:

  • marker paintball półautomatyczny,
  • maska z termiczną szybka,
  • mundur
  • kule paintball 300 szt.

Dodatkowe kule płatne 10 zł/100szt.

Paintball dla dzieci

Pakiet 300 kul - 70 zł

  • marker Valken Gotcha
  • maska
  • bluza wojskowa
  • kule paintball 300 szt.

Dla posiadaczy własnego sprzętu - wstęp na poligon to 30zł/os.

Informacje na temat rezerwacji uzyskacie pod numerem telefonu 500-058-963. Jeżeli macie zamiar spędzić na poligonie cały dzień - będzie ognisko. Ino wuszty trza se przynieść 🤣

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon