Biedronki czynne w niedziele. Ale jeszcze nie wszystkie

Sieć Biedronka dołącza do sklepów, które będą czynne w niedziele niehandlowe. Po Inter Marche, w którym stworzono czytelnię, Biedronki w Rudzie Śląskiej będą działać jako... No, kto zgadnie?

Jacek Skorek
Biedronka będzie czynna w niedziele

O planach otwarcia sklepów Biedronki w niedziele - słychać od pewnego czasu. Informacje są jednak różne - jedne mówią o stworzeniu wypożyczalni książek. To potwierdzałby fakt instrukcji, do jakich dotarł portal Money.pl. Według nich niektóre sklepy sieci otrzymają około 140 książek. Z wypożyczalni korzystać będzie można posiadając kartę Moja Biedronka. Oczywiście jeżeli ktoś naprawdę chce wypożyczyć książkę w "biedrze" w niedzielę - zapłaci 3 zł kaucji i może ją mieć przez dwa tygodnie. Kaucja będzie zwracana przy wypożyczeniu kolejnej książki.

W Rudzie Śląskiej inaczej

Władze dyskontu nie potwierdzają tych informacji, jednak wystarczy zapytać w sklepie, by dowiedzieć się, że coś jednak się planuje. Tyle że w Rudzie Śląskiej nie nastawiamy się na czytelnictwo. Raczej na dolegliwości.

- Na razie będą otwarte dwie - przy Zabrzańskiej i w Halembie - dowiedzieliśmy się w Biedronce w Czarnym Lesie. - My jeszcze nie mamy informacji, kiedy zaczniemy pracę w niedziele, ale pewnie też dołączymy do reszty.

Na jakiej zasadzie sklepy będą czynne? Otóż w Rudzie Śląskiej najprawdopodobniej będą to "punkty medyczne". Czyli sprzedawane przy kasach leki i suplementy pozwolą jednocześnie zrobić resztę zakupów. A potem wziąć pigułkę. Oczywiście jeśli komuś dolega coś poza brakiem czasu na zakupy w inne dni.

Informacji o otwarciu dwóch placówek w Rudzie Śląskiej w najbliższą niedzielę, a w najbliższych tygodniach kolejnych, nie potwierdza zarząd firmy. Sprawdźcie i dajcie znać!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ruda Śląska. Termomodernizacja budynków

Termomodernizacja budynków w Rudzie Śląskiej

Umowa ruda

Ruda Śląska stanie się miastem wysokich technologii?

Smieci1

Rudzkie lasy zamieniają się w śmietniki

Szkola

19 tys. rudzkich uczniów zakończyło rok szkolny 2020/2021.

OSP w Rudzie Śląskiej

Nabór do OSP w Rudzie Śląskiej

Święto miasta Ruda Śląska

Obchody ustanowienia herbu i patronki miasta

Biedronka test

Testy na COVID-19 w Biedronce. Od poniedziałku...