Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców. Możesz się nauczyć dobrze pracować zdalnie

Projekt "Profesjonalne kadry w subregionie centralnym województwa śląskiego", to oferta dla każdego, kto chce podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności w popularnym dziś temacie pracy zdalnej.

Lapotop 2

Firma MDDP Akademia Biznesu Projekty zaprasza na bezpłatne szkolenia organizowane na zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Kursy przeznaczone są dla osób pełnoletnich, zatrudnionych, mieszkających lub pracujących w województwie śląskim-subregionie centralnym i przystępujących do projektu z własnej inicjatywy. Projekt nie obejmuje osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Liczba miejsc jest ograniczona, a do pozytywnej kwalifikacji można zyskać też dodatkowe punkty. Chodzi o równość szans założoną w projekcie. Kryteria premiujące to:

  • osoby o niskich kwalifikacjach +10pkt,
  • osoby w wieku powyżej 50 lat +10pkt,
  • osoby z niepełnosprawnościami +2pkt,
  • kobiety +2pkt,
  • osoby z miast średnich +10pkt,
  • w tym tracących funkcje społ.-gosp. +5pkt (dodatkowo).

Tematyka szkoleń dotyczy między innymi tworzenia rozwiązań chmurowych, zarządzania pracą zdalną i obiegiem dokumentów elektronicznych oraz zabezpieczenia danych firmy - czyli tematyka jak najbardziej na czasie, kiedy wiele osób, nawet po lockdownie, pozostało na pracy zdalnej. W przypadku zainteresowania - istnieje również możliwość organizacji szkoleń o innej tematyce komputerowej - na przykład programy komputerowe wykorzystywane w pracy biurowej. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie pod adresem https://profesjonalnekadryslask.pl/formularz/.

Więcej informacji o szkoleniach można znaleźć na stronie https://profesjonalnekadryslask.pl/.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon