Artur "Baca" Bacowski, znany kucharz, restaurator i vlogger ma syna. Urodził się w rudzkim szpitalu w Goduli!

"Tutaj ludzie kochają dzieci, a nie pracują z nakazu. Fantastyczni lekarze, położne, pielęgniarki do rany przyłóż. Niesamowici ludzie! Niesamowite miejsce! Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej! Dziękuję wam bardzo!" - mówi rozemocjonowany i wzruszony "Baca" po tym, jak jego żona urodziła syna w Szpitalu Miejskim w Goduli.

FB Baca Artur Bacowski
Artur "Baca" Bacowski szczęśliwym ojcem. Jego syn urodził się w Goduli

Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi w mediach społecznościowych, ale również z miłości do gotowania i prowadzonych przez niego restauracji - Artur "Baca" Bacowski - został szczęśliwym ojcem. A gdzie wątek rudzki? W Szpitalu Miejskim w Goduli, gdzie jego żona urodziła właśnie syna.

Świeżo... upieczony ojciec opowiada o tym, że na podstawie opinii o rudzkim szpitalu był pełen obaw, ale... jak podsumowuje - nie ma co się nimi kierować.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia ze strony lekarzy, personelu w tym szpitalu. Przede wszystkim pielęgniarek. Niesamowici ludzie, niesamowite emocje. Dziękuję, że jesteście. Bardzo się cieszę, że wraz z małżonką powierzyliśmy wam prztjęcie naszego dziecia na świat. Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej! Bardzo dziękuję - mówi "Baca".

Na nowego członka rodziny "Baców" czekają już w domu siostrzyczka i braciszek. A wzruszony, szczęśliwy ojciec, nie może wyjść z podziwu nad opieką i troską, z jakimi jego żona spotkała się w Rudzie Śląskiej. A młody "baca" będzie rudzianinem!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ambulans RCKiK przyjeżdża do Rudy Śląskiej w poniedziałki i środy

Centrum Krwiodawstwa zaprasza w środę na rynek

Szczepimysie

Trzecia dawka już bez ograniczeń

Kosz3

Miał być szczytny cel, kroi się awantura

Umowa ruda

Ruda Śląska stanie się miastem wysokich technologii?

Smieci1

Rudzkie lasy zamieniają się w śmietniki

budżet obywatelski Ruda Śląska

13 zadań do realizacji z Budżetu Obywatelskiego

dach targowiska

Modernizacja dachu targowiska w Rudzie Śląskiej