Artur "Baca" Bacowski, znany kucharz, restaurator i vlogger ma syna. Urodził się w rudzkim szpitalu w Goduli!

"Tutaj ludzie kochają dzieci, a nie pracują z nakazu. Fantastyczni lekarze, położne, pielęgniarki do rany przyłóż. Niesamowici ludzie! Niesamowite miejsce! Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej! Dziękuję wam bardzo!" - mówi rozemocjonowany i wzruszony "Baca" po tym, jak jego żona urodziła syna w Szpitalu Miejskim w Goduli.

FB Baca Artur Bacowski
Artur "Baca" Bacowski szczęśliwym ojcem. Jego syn urodził się w Goduli

Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi w mediach społecznościowych, ale również z miłości do gotowania i prowadzonych przez niego restauracji - Artur "Baca" Bacowski - został szczęśliwym ojcem. A gdzie wątek rudzki? W Szpitalu Miejskim w Goduli, gdzie jego żona urodziła właśnie syna.

Świeżo... upieczony ojciec opowiada o tym, że na podstawie opinii o rudzkim szpitalu był pełen obaw, ale... jak podsumowuje - nie ma co się nimi kierować.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia ze strony lekarzy, personelu w tym szpitalu. Przede wszystkim pielęgniarek. Niesamowici ludzie, niesamowite emocje. Dziękuję, że jesteście. Bardzo się cieszę, że wraz z małżonką powierzyliśmy wam prztjęcie naszego dziecia na świat. Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej! Bardzo dziękuję - mówi "Baca".

Na nowego członka rodziny "Baców" czekają już w domu siostrzyczka i braciszek. A wzruszony, szczęśliwy ojciec, nie może wyjść z podziwu nad opieką i troską, z jakimi jego żona spotkała się w Rudzie Śląskiej. A młody "baca" będzie rudzianinem!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon