Amatorska drużyna sportowa The Cyborgs Ruda Śląska kończy działalność

We wtorek, 13 października, po 12 latach istnienia amatorska drużyna sportowa The Cyborgs Ruda Śląska została rozwiązana.

1421197 604437249598490 588851872 o

W imieniu wszystkich Cyborgów chcielibyśmy przekazać bardzo smutną wiadomość, jaką jest zakończenie naszej dwunastoletniej przygody związanej w piłką sześcioosobową.

Chcielibyśmy podziękować szczególnie najlepszym kibicom w Polsce w playarena.pl, za nieodłączne wsparcie, za najlepszy doping, za to że nie ważne czy graliśmy w Warszawie, Legnicy, Lubinie, Pruszkowie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Wrocławiu, czy tam w wielu innych miastach Polski – wy byliście zawsze z nami, czy wyjazd był o 5 nad ranem, czy o 3, a najlepiej dzień wcześniej nigdy nie stanowiło to żadnej przeszkody – poinformowali przedstawiciele drużyny.

Podziękowali też wszystkim osobom zaangażowanym w działalność drużyny, przeciwnikom, z którymi spotykali się na arenie, a także sędziom.


Dlaczego doszło do takiej sytuacji?

W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych The Cyborgs wyjaśniają, że przez ponad 10 lat poświęcali drużynie każdą niedzielę. Udało im się zdobyć dla Kochłowic dwa srebrne medale MP i dwa brązowe.

(…) latka lecą, czas odbiera nam różne rzeczy i doceniamy to dopiero wtedy gdy to stracimy, być może na pewno zatęsknimy za wspólnym graniem, zgodnie z hasłem wypowiedzianym bodajże w 2010 roku „ Cyborgiem nie można zostać, Cyborgiem trzeba się urodzić” nasz skład robił się coraz chudszy (…) – dodali.

Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele – niektórzy zawodnicy zmienili pracę, inni wyprowadzili się z Rudy Śląskiej do Małopolski, czy na Podlasie, a jeszcze inni doznali poważnych kontuzji.

fot. The Cyborgs Ruda Śląska

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Sylwek Zięba zwyciężył po ciężkim pojedynku z Sobotą

Chopy z Rudy Śląskiej zwyciężają charytatywne walki!

Rudzianie podbijają Japonię

Marek Partuś ze srebrem Mistrzostw Świata w Karate!

W sobotę Urania zagra derbowy mecz z TP Jastrząb Bielszowice

Derby Rudy Śląskiej już w sobotę!

Bieg mikołajów

Wybiegają marzenie Zosi?

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Gwiazda

"Gwiazda" Mistrzem Polski U19! Wielki sukces...

120268319 3425693377496874 7287287305619098014 o

Jerzy Sekura mistrzem Polski w zapasach!